Phantoms on fire - "Hangman's bride"

Phantoms on fire - Hangman's bride

Od vydání prvního regulérního alba uplynuly 4 roky a fantomové přichází s dalším parádně nadupanym albem. Je to opět směsice punku, metalu a HC stim rozdílem, že tady je vliv HC ještě mnohem patrnější než na předchozím albu. Kluci se stim moc nepárali a natočili další suprový album, který má šanci stát se jednim z nejlepších svýho druhu. Ještě víc než na první nahrávce je zde patrnej vliv legendární Mistifs.  Nemůžu si pomoct, ale pořád musim tohle abum přirovnávat k tomu prvnímu, protože i tady nám členové kapely dokázali svojí absolutní sladěnost a sehranost. Obal nepřináší žádnou zvláštní změnu a je opět v duchu starejch hororovejch filmů.

Co se týče zvuku, tak ten je parádní, jak sem řikal kluci sou naprosto sehraný a zvuk nemá chybu. Trochu pokulhává zpěvákův zpěv, kterej neni bez těch vokalizerů a podobnejch věcí tak temnej a drsnej, jak by si asi kluci představovali, ale to nebrání energii a síle, aby z nahrávky sršela tryskajícím proudem.

Původně sem tady chtěl charakterizovat i jednotlivý písničky, kluci mi dokonce poskytli i texty, ale musim se přiznat, že moje angličtina není tak dokonalá abych rozuměl všemu a hledání obtížnejch výrazů ve slovníku se mi příčí, takže sem se na to nakonec vyprdl. Je mi to líto, ale bohužel, tak se nezlobte.

CD vydali u Cecek Records a je k mání za 150 Kč. Někomu se to možná bude zdát 150 Kč hodně, mně osobně za 6 regulérní písně a 1 coververzi ne, ale jak řikám někdo má názor jinej. Ovšem pro příznivce žánru 100% pro nákup, protože fantomové nezklamali a přišli opět s nadupanym cedečkem, který stojí za poslech.

OldHandFromHell


12.7.2007   Rubrika: Recenze na CD   |   Komentářů: 4   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,5
jde to 1,5
 

Diskuse ke článku - Phantoms on fire - "Hangman's bride"

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Martin Suicide
Martin Suicide - 24.7.2007 10:21

No jen pro presnost, ty cover songy jsou tam 3 :)))))

 
Kopi
Kopi - 13.7.2007 22:51

Je to fakt hustý smajlik - 13