Pokec o punku

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-100 | 101-125 | 126-150 | 151-175 | 176-200 | 201-225 | 226-250 | Další strana
mrtvola ©
mrtvola © - 27.11.2021 19:16

chrpa: Však jo, hlavně, že se Ti to líbí, to je hlavní. Letí to, čéče, kde jsou ty doby, kdy jsem byl mladý a plný sil, no jo. Kluk má po výšce, si dal pár měsíců volno a teď po novém roce začne shánět práci a bydlení, no a holka začala chodit na gympl. Ta je lízlá tou naší subkulturou, no jéje, bude s ní doma ještě legrace asi, jak to tak vidím.

No a já jsem normálně zjistil, že pocházím skoro z půlky ze severu (30% Skandinávie, 15% Pobaltí, 45% střední a východní Evropa, 10% Balkán), kdo by to řekl tývole, sibiřský Viking...

:-)

 
chrpa
chrpa - 27.11.2021 13:30

mrtvola ©:
Však já taky netušil, že se stanu venkovanem, budu mít desítky slepic a k tomu devatero řemesel...
A navíc mne to baví...
Co potomstvo, to už máš dospělé, že???
U nás kluk deset a holka sedm. A navíc jsou po nás krásní a chytří...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 27.11.2021 10:35

chrpa: Jo, to určitě. Koho by třeba napadlo, že se na stará kolena vrátím k muzice, no toto... To je asi pro mne jediný pozitivní jev v té chřipkové diktaruře národního státu.

Oi!

 
chrpa
chrpa - 24.11.2021 22:42

mrtvola ©:
To já piju dál, ale zas jsem skoncoval s hulenim i tabákem...
Se asi furt vyvíjíme nebo co...
Puňk s námi a zlý pryč!!!

 
mrtvola ©
mrtvola © - 24.11.2021 20:08

chrpa: OK, jednou určitě dorazím. Akorát už tři roky nekalím. Ani kapku. To jsou konce...

:-)

Volby dopadly na tu hrůzu překvapivě dobře. Ani jsem nevolil, vykašlal jsem se na to, nevěděl jsem koho. Piráti jsou na můj vkus moc ultralevicoví, takoví novodobí komouši, v Topce vyhrála ta Pospíšilova gender frakce a to není moje parketa, v ODS mně vadí národovecká úderka Zahradil-Vondra, dal bych to asi nakonec poprvé v životě lidovcům, ale byli v koalici.

V podstatě jsem to nakonec vzal s nadhledem fandy matičky národů EU dobrotivé a vzhledem k tomu, že je ten komouš Babiš slouha Bruselu, vlastně mně nakonec ani nevadilo, kdyby to vyhrál. To, že vypadl ze hry, mne mile překvapilo, že vypadli komouši je super a že spolupráci s ANO odskákali socani, tak to je jejich chyba, mají, co chtěli.

Skol!

 
chrpa
chrpa - 23.11.2021 22:34

mrtvola ©:
To nespěchá, my tu budeme a budeme a budeme...
A víš, co mi udělalo fakt radost??? Že rudý sajrajti už nebudou vopruzovat v parlamentu...
Zlatá politika, ta chřipková epidémie už mi leze i prdelí...
Nic, jdu na četbu Návrat krále Šumavy, hustá záležitost, Pepa Hasil byl kabrňák a komouše nenáviděl jako já...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 23.11.2021 21:01

chrpa: Určitě se jednou stavím, ale letos už to nezvládnu. Jestli to vůbec vyjde a nebude zase nějaká globální karanténa, tak se objevím jen na otočku u máti před vánocemi v Práglu.

 
chrpa
chrpa - 23.11.2021 20:40

mrtvola ©:
Chřipka nám ukončila školku už v březnu 2020, plánovali jsme dokroutit do prázdnin a v září už neotevřít, páč Perchta šla už taky do školy. Seděli jsme v Dobřichovicích do května a pak se přestěhovali na statek Barbořiny máti. Dali jsme 7 měsíců v obytným autě na zahradě a den před štědrým dnem se nastěhovali do baráku, co ho furt dáváme dohromady. Zejtra kupříkladu budeme s kámošem dávat nový trubky do země, ty starý jsou vo hubu. Každý ráno se probudím a můžu si hodit korunou, co ten den budu dělat...
Prostě žádná nuda, žádná šeď...
Až budeš mít cestu domů, stav se, máme i cihelnu...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 23.11.2021 19:47

chrpa: No jo, no, já jsem tady zavřený v té chřipkové diktatuře národního státu doma v kuchyni a dělám po robotě pro zábavu muziku. Pagan rock na poctu původních evropských Bohů, které z evropské vlasti vytlačila ta bibloidní trojnáplava (mojžíšisté, ježíšovci a mohamedáni) z orientální pouště kdesi tam dole na jihu, nebo co.

Neuvěřitelné.

Viking-Kelt-Slovan mix a tak.

Jste se odstěhovali z civilizace?

 
chrpa
chrpa - 23.11.2021 8:22

mrtvola ©:
Koho mám skolit???
Zatím jsem tu utratil jen pár kuřat, jednu slípku a koťata, co je načal někdo autem.
Muziku jsem nenavštívil ani nepamatuju, žijeme tu jak na Orknejích...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 22.11.2021 19:52

chrpa:

Skol!

Já su teď ten Viking, nebo co.

:-)

 
chrpa
chrpa - 21.11.2021 22:27

Nazdar chlapi,
ako si tu žijetě???
U nás vše dobré, asi budu zas chodit sem, ty sračky na ostatních kanálech by ani kanál nepobral...
Jó a je ze mne vidlák jak poleno, vidím že špejcharu na Šumavu, Boubín je parádní kopec...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 1.11.2021 5:52

https://umwurf.hearnow.com/

 
mrtvola ©
mrtvola © - 28.10.2021 17:56

Houda!: Čéče, tak to vyšlo, normálně. Včera jsem dostal mail od CD Baby, což je největší americká distribuce nezávislé muziky na netu a za měsíc to pustí na placené stream platformy jako Amazon, Deezer, Spotify a tak. Spokojenost. Celé jsem si to udělal DIY stylem sám, akorát mastering jsem si zaplatil a dost to tomu pomohlo. Takže tak. Zatím jen jeden song, Valhalla Rising, ale postupně přidám i další. No vidíš, no, tak tak se teď na stará kolena bavím doma v kuchyni, nebo co... :)

 
Houda!
Houda! - 28.10.2021 10:48

mrtvola ©: medvěda jsem zaregistroval, sice nevím co se stalo, ale slyšel jsem o tom. Je to škoda.

Budeme jen doufat, že s covidem to bude už jen lepší. Tak snad se ti splní tvůj cíl a uděláš díru do světa s kuchyňským nahrávacím studiem smajlik - 10.

Také ať se daří

 
mrtvola ©
mrtvola © - 24.10.2021 14:37

Houda!: Odkazy na nahrávky jsou dole. Kvalita mp3, není to zatím v maximální cd kvalitě. Mix jsem dělal já doma v kuchyni, kde jsem to i všechno nahrál. Mastering si zaplatím a můj cíl je, abych to stylem DIY home studio kuchyň dostal na placené stream platformy jako Spotify, Deezer a tak mezi profíky. Je to taková hra, prostě se tak doma bavím, no.

Škoda, že je to tady už mrtvé, ale co naděláš, tak to chodí. Přišel Facebook a byl konec. Asi to ani nevíš, ale před lety zemřel zdejší medvěd. Taky škoda. tady to bylo s covidem dost husté a během té první vlny jsme museli zůstat měsíc a půl zavření doma v karanténě. Ven jen jednou denně na hodinu max kilometr kolem baráku s vyplněným lejstrem (jméno, narození, adresa, čas a důvod odchodu z místa bydliště). Mně z toho málem jeblo. Teď je to už lepší, ale pořád je to bordel.

Nic, tak se měj a ať se Ti daří.

 
Houda!
Houda! - 24.10.2021 11:24

Ha, nějak se to samo odeslalo :)….už jsem si našel svou “kolej” po které si jedu a jsem tak nějak spokojený :). Přišla žena, děti, barák. To jsou asi moje největší zájmy teď, spolu s muzikou, a sportem. Poslední dobou jsem si vcelku propadl F1, tak toho času na ostatní věci už moc nezbývá :).

 
Houda!
Houda! - 24.10.2021 11:20

mrtvola ©: To je škoda, když si na to takhle vzpomenu zpětně, tak to bylo fajn ta komunista tady, se tu pořád o něčem dohadovat :). Ale chápu, vše se dneska přesouvá na sociální sítě. Nicméně si myslím, že kdysi tu byla celkem slušná aktivita.

Vrátil ses k brnkání? To je fajn. A nemáš nějakou nahrávku, co pěkného si to brnkáš? Jaké je vůbec bytí ve Francii s covidem? Už je to alespoň trochu “normálnější” teď?

Hale, já už nejsem ten student co tenkrát, který měl velký očekávání o světě a všechno jsem si tak hezky maloval. Už jsem si našel svou kolej”

 
mrtvola ©
mrtvola © - 21.10.2021 19:54

Zdarec, jo, už to tady dávno skončilo a vlastně to tak nějak táhne jen Kilčák na facebooku. Jinak co se týče mne, tak zatím pořád pohoda. Když nás tady ve Francii všechny zavřeli na měsíc a půl v karanténě doma, tak jsem začal znovu brnkat na kytaru a nakonec jsem se tak trochu vrátil k muzice. Sice jen sám doma v kuchyni, ale nakonec se to po několika investicích docela rozrostlo a pustil jsem se i do samplování a tak. Prostě se učím dělat muziku jinak, než jsem byl na to dodnes zvyklý. Se to za ty roky pěkně posunulo dopředu, fakt jsem zíral, co všechno jde teď zvládnout s počítačem...

A co Ty?

 
Houda!
Houda! - 21.10.2021 13:45

mrtvola ©: Nazdar mrtvolo :), jak se daří? Po hodně, hodně, dlouhé době jsem si tu na Vás vzpomněl a říkal jsem si, že se tu na Vás kouknu a tady nějak mrtvo. Ze starých dobrých "tváří" (z let kolem 2010) už Vás tu opravdu není. A co se stalo s webem? Nikdo se o něj nestará? Nebyl jsem tu tak dlouho, že už ani nevím svoje přihlašovací údaje, tak jsem se musel zaregistrovat znovu smajlik - 18

 
mrtvola ©
mrtvola © - 17.10.2021 10:08

Mám hotový další kousek, Valhalla Rising, je to anglicko-rusko-německo-norsky...

:-)

https://marakweb.files.wordpress.com/2021/10/valhalla-rising.mp3

 
mrtvola ©
mrtvola © - 18.9.2021 19:20

Zdar všichni, co tady ještě občas nahlédnete. Bavím se doma v kuchyni a postavil jsem si mezi hrnci a bramborami malé home studio. Začal jsem pracovat na takovém Viking projektu (zjistil jsem, že můj DNA etnický původ je dost silně zastoupený ve Skandinávii a v Pobaltí). Stylově je to takový pagan rock, no a dělám to jen pro zábavu, nemám žádné jiné ambice. Tady máte pár kousků:
Los guerreros de la muerte:
https://marakweb.files.wordpress.com/2021/09/losguerrerosdelamuerte.mp3
Yggdrasil Viking Blues:
https://marakweb.files.wordpress.com/2021/08/yggdrasil-viking-blues.mp3

 
Berny
Berny - 29.8.2021 18:41

Tyvole, já su tak rád, že jsem byl punkáčem v době, kdy ta scéna vážně žila. Dneska je fakt punk celkem dead. Pamatuju, jak jsem sem chodil každej den a pořád tu bylo něco novýho na diskuzích, v ulicích dřív člověk viděl punkáče každej druhej den... v posledních letech bych napočítal na prstech jedné ruky, kdy jsem nějakýho punkáče, nedejbože partu, viděl.
No nic, každopádně zdravím těch pár mohykánů tady. :)

 
Lucie80
Lucie80 - 25.8.2021 14:34

Potřebujete finanční pomoc? Jste podnikatel? Jste v obtížné finanční situaci? Nebo potřebujete peníze na rozjezd vlastního podnikání? nebo platit účty nebo platit za dům, auto? Máte zájem o finanční pomoc online? Potřebujete důvěryhodného soukromého věřitele s osvědčenými zkušenostmi? Pokud ano, kontaktujte mě prosím e -mailem: Luciepaleckova80@gmail.com

 
krek
krek - 28.7.2021 0:15

Takhle válí nejmladší generace punkerů:
https://www.youtube.com/watch?v=lKZAg_043KU

 

Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-100 | 101-125 | 126-150 | 151-175 | 176-200 | 201-225 | 226-250 | Další strana