Discoballs slaví 10 let na scéně

Discoballs slaví 10 let na scéně

Přátelé je tomu tak, jsme staří...celých 10 let!
Tento úctihodný věk oslavíme v Pražském Rock Café Prague (Official), kde s námi budou slavit jen pro tuto příležitost po 6ti (vlastně 8)letech reinkarnovaní Drunken Boomerang a pražská rocksteady banda Larika.

Předprodej buď přímo v Rock Café či přes síť GoOut.cz Zde:
http://bit.ly/discoballs10letlistky

Za krásných 125,-

Pražská ska/soul/punková kapela Discoballs má za sebou 10 let existence a to je více než pádný důvod k pořádné oslavě. Na narozeninovém koncertě, který proběhne 10. června v pražském Rock Café se můžete těšit na hosty z řad bývalých členů kapely, ale také speciální support v podobě skapunkových Drunken Boomerang, kteří se dali dohromady po více než 6 letech nečinnosti pouze pro tuto příležitost. Celý večírek pak rozjede pražská ska/rocksteady parta Larika.
DiscoBalls jsou osmičlenná hudební skupina založená v roce 2006 v Praze. Patří mezi přední české skupiny, které našly zalíbení v druhé době. Velmi oblíbení jsou i v zahraničí. Mocná dechová sekce nebojící se hravých téměř večerníčkových melodií, sličná zpěvačka, neotřelé razantní bicí, které se neomezují na klasický ska rytmus, kytara, která dokáže i řádně přitvrdit a koule tomu nasazuje pulzující disco basa. Během svého desetiletého působení odehráli přes 500 koncertů v Česku a zahraničí. Často se vracejí do Německa, Polska, Slovinska či Rakouska. Na podzim 2010 absolvovali velmi úspěšné čtrnáctidenní turné po Balkánském poloostrově a v roce 2014 podnikli cestu do Moskvy. Od roku 2013 často vystupují v Německu pod bookingem 4ward Booking Agency. Zahráli si s hvězdami svého žánru, jako jsou Ska-P, Talco, Reel Big Fish, The Valkyrians, Skarface, Random Hand, Neville Staple (The Specials), The Toasters nebo Big D and the Kids Table.
První CD Disco VeryChannel bylo nominováno na cenu Anděl za nejlepší album roku 2008 v žánru ska&reggae. Druhé album Rise and Shine, bylo velmi dobře přijato jak fanoušky, tak kritikou doma i v zahraničí. Po třech letech a stovkách koncertů vydali v březnu roku 2014 třetí dlouhohrající album Dance like nobody's watching, které se dočkává i formy vinylu. Známý německý blogger a kritik Der Dude Goes Ska ho označil jako nejlepší evropské ska album roku 2014. V současnosti čile koncertují, pracují na materiálu pro novou desku a videoklipy.

https://www.facebook.com/events/1665728127013848/

Začátek:20:00


24.5.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 4   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,5
jde to 1,5
 

Diskuse ke článku - Discoballs slaví 10 let na scéně

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Lesnice
Lesnice - 2.6.2016 15:17

hudebně ne, to máš pravdu. jestli jsou to pankáči duší, to ti neřeknu, páč je neznám osobně, ale proč by nemohli být že - nikde není napsaný že punkáč musí povinně hrát punk, to by si vlastně i přímo protiřečilo se základní filozofií punku smajlik - 10

 
Banjo
Banjo - 30.5.2016 7:09

Lesnice: Já proti tomu samozřejmě nic nemám, dát jim tu prostor. smajlik - 5
Akorát ať mi autor článku netvrdí, že jsou to pankáči. To mu fakt nežeru. OK?

 
Lesnice
Lesnice - 28.5.2016 20:10

když se tu dává prostor i oi! jakožto skinheadské hudbě, tak proč ne i skáčku??? smajlik - 1

 
Banjo
Banjo - 27.5.2016 7:11

Nic proti "diskokoulím", už jsme s nimi dokonce i jednou kjdysi dávno ve Mlejně hráli a celkem v pohodě. Ale s punkem to fakt nemá nic společnýho. Skáčko ještě dejme tomu...