PUNK AND HARDCORE SESSION 3

PUNK AND HARDCORE SESSION 3 

27.11.2015 - LIBEREC - PIVNI BAR AZYL

Po delší době Vás BLB aka Bad Little Boy zve na třeskutou párty!

Obligátní otázka zní: Co nás čeká tentokrát? Stejně jako vždy nic míň a nic víc než prostá punková rubanice!

V.O.H. (Victims of hate)

Pražské komando, které vydalo svůj první počin na takřka zdejším labelu Rage dis records. Čas letí, label už nějaký ten pátek neexistuje, v kapele se odehrály rošády v sestavě a muzika zmutovala z nadupaného punku v metalem načichlý crust/hardcore. Zvuk posledního alba zabíjí, stejně jako muzika na něm. Pokud máš rád skopčáky Raw side anebo seveřany Disfear, metalová kombinace těchle dvou kapel s chytrými a angažovanými českými texty tě bude bavit!

(PS: V posledním Kazimíru vyšel s touto úderkou rozhovor…)

http://bandzone.cz/voh?at=postList

BAD AGE

Punkový vichr se do Liberce přižene z Prostějova. Kapela je výrazně aktivní nejen koncertně. Za pět let své krátké existence stačila nasekat hned několik nahrávek. Prostějovští punkáči drhnou rychlej a přímočarej punk s angažovanými texty o právech zvířat a ekologii… Hudebně i textově mi hodně připomínají kapely, na kterých jsem vyrůstal: Rat race, Radegast, Red Insect anebo starší Zeměžluč! Přijď si poslechnout, jak zní nedostatkový zboží dnešních dní – starý dobrý angažovaný punk!

http://bandzone.cz/badage?at=info

DIS-K47

Původní one-man distakt projekt (ve kterém působil jako jediný člen crustový fanatik Kráťa) se časem rozrost a nyní funguje jako regulérní kapela. Chlapci pochází z crustového města Znöjmo, kde se vylíhla nejedna dobrá mlátička (Midnat död, Disfunkce mysli, Raw Reason… ). DIS-K47 jedou společně s BAD AGE microtour a do Liberce přivezou i společné EP. Jejich stranu můžeš poslechnout zde:

http://bandzone.cz/disk47?at=info

SCALP

Takřka zdejší partička, která otravuje vzduch v severočeských končinách již osmým rokem, prošla lehčí změnou v sestavě a tak se můžete těšit na libereckou premiéru s Pavlem (UT, Treius) na postu basmistra. Čekej hardcore, čekej punk, čekej show, čekuj to!

http://bandzone.cz/scalp

 


29.10.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - PUNK AND HARDCORE SESSION 3

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.