MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

Voltage records z Brna oprášil 11 let vyprodanou desku kalifornských MONSTER SQUAD – "Strenght Through Pain". Tahle nahrávka na hranici hardcore / street punku původně vyšla na Charged records, ale byla poměrně rychle pryč. Monster Squad nikdy nebyla parta těch klišovitých opilých street punx, ale vždy z nich sálal sympatický nihilismus, agresivita a nadsázka. Kdo měl štěstí je vidět na živo, tak ví o čem je řeč. Kdo ne, může mrknout na "Death or Glory" DVD (2005), kde je zachycen jeden z jejich zabijáckých setů. 
Album vychází ve dvou barevných variantách. 250ks na červeném vinylu s černými cákanci a 250ks na žlutém vinylu s červenými cákanci. 
Oproti původnímu presu je mírně upravena i grafika. Nový web Voltage records je v těchto dnech ve vývoji, kontakt tedy přes e-mail (voltagerecords.europe@gmail.com nebo nebo facebook (https://www.facebook.com/pages/VOLTAGE-RECORDS/201197003272620)

 


2.9.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Sanovak
Sanovak - 3.9.2015 14:26

v cechach malo znama a nedocenena kapela,doufam ze se tu nekdy zastavej aspon v praglu, na zivo to musi bejt dobrej rachot a desku urco poridim do sbirkysmajlik - 5smajlik - 24