Koza nozdra

El Carlos
V.T.Koroze
Jidáš
(hledejí kytaristu)
3 vydaná CD

Založena: 2000
Ješte hrajou
Emaily: info@kozanozdra.com
WWW: http://www.kozanozdra.com

Když založíte kapelu, dávejte si pozor na 3 věci. Za prvé, nedělejte to po koncertu, když vás napadne, že chcete bejt taky slavný. Za druhé, když už to uděláte neberte do kapely svoje spolužáky ze střední. Vidíte je denně a členy kapely tak jako tak denně uvidíte stejně. No a za třetí, když už si je tam vezmete, tak jim nekupujte aparaturu jako comba a nástroje.

Přesně tyhle 3 věci totiž udělal El Carlos po 15.září 2000, když založil Kozu nozdru. Štěstí bylo, že narazil i na (tehdy) bývalého spolužáka V.T.Korozi, který se docela rád ujal bicích. Na podzim téhož roku se objevil i Vojtěch, jenž se ozval na náš inzerát. Chyběl basák a tehdejší sponzor Walter I. Průša se ke strunnému nástroji neměl. Chopil se jí Romeo, někdejší spolužák Carlose ze základní školy (V.T. Koroze chodil do áčka). Zkušebna se přestěhovala ze sklepů ZŠ U Santošky 1 do zabijačkárny k Fuksům. V září 2002 se nahrálo CD "Underground jako hovado" a půl roku na to proběhl první koncert.

I když ne příliš často, začali se objevovat koncety. Ovšem docela často chyběl basák na zkouškách. Když byl pak na vysoký, tak je nestíhal vůbec. Tak V.T.Koroze dotáhl do kapely svýho spolužáka ze střední - Jirku Táborskýho. Pokud jednou za deset let, nelyžoval v alpách, tak byl na zkouškách a to všem vyhovovalo. Při tvrdé práci se pak na jaře 2005 podařilo nahrát už solidnější CD "Ňaderná exploze".

Z příběhu plyne, že jedinej, kdo není něčí spolužák je Vojtěch. Proto ho máme tak rádi!


vloženo 1.6.2006   |   Komentářů: 2   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,8
jde to 1,8
 

Diskuse ke kapele - Koza nozdra

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
punks44
punks44 - 11.6.2008 12:58

jooooo hej tak minulej mesíc sem poprvé slišel jejich cedko a je to fakt mazeeeeecsmajlik - 13

 
Anonym
Anonym - 20.8.2006 17:46

koza nozdra..smajlik - 18 mazec skupina smajlik - 10 texty písniček který fakt můžu..smajlik - 4