Čachochbili

Čachochbili

  Milan Stryka............."Zoidy" - kytara, zpěv

  Bc. Martin Kales........."Kalda" - basa, vocals

  Honza Malec............."BóĎa" - bicí, vocals

   Založena: 2004
   Styl: punk-crossover
   Ješte hrajou
   Město: Děčín
   Telefony: GSM: 728 893 044
   Emaily: krupicova.kase@seznam.cz
   WWW: http://www.cachochbili.wz.cz/

   Pohnutá historie kapely Čachochbili se začala psát počátkem roku 2004, když heavy metalová grupa Feel the fire vyhlásila pauzu. Její dva členové Milan Stryka (dále jako Zoidberg) a Honza Kačírek (alias Kachna) ale nechtěli skončit a rozhodli se založit kapelku novou. K tomuto účelu bylo potřeba i dalších instrumentalistů, protože Zoidberg vládl kytaře a Kachna úspěšně zneužíval mikrofon. Jako první byl odlapen Zoidbregův spolužák Lukáš Kotek (později znám pod dívčím jménem Lucy Liu), který dostal za úkol bubnování. Mezitím Kachna mizí a do kapely naskakuje basák Martin Kales (v kuloárech přezdívaný Kalda) a kapela je skoro kompletní, jen ten zpěvák chybí. Za pět minut dvanáct se vrací Kachna a kapela odehrává 5.6. svůj první koncert pod názvem Krupíčová kaše.

   V následujících týdnech kapela mění název na Čachochbili (někteří lidé to dodnes nedokáží vyslovit), odehrává pár koncertů a za pomoci neoficiálního pátého člena kapely MiRy nahrává demo, které později infikovalo polovinu objeveného světa a třetinu neobjeveného. Během podzimu 2004 odehrává kapela několik úspěšných koncertů, ale všechno se změnilo 4.12. na Mikulášské punk show, která byla poznamenána nepříliš početnou návštěvou a trochu nezdařeným výkonem, což znamenalo začátek krize, která se však naštěstí urovnala a kapela hrála dál.

   Během jara přicházejí další koncerty a hlavně příprava na nahrávání prvního regulérního CD. K jeho realizaci dochází v létě ve studiu 1.HSvD. Během podzimu je odehráno několik koncertů a připravuje se vydání CD, které dostalo poetický název "Láskyplné zakokrhání", ale CD není nikdy oficiálně vydáno, protože se kapela v zimě rozchází…

   V srpnu roku 2006 se objevují zprávy o tom, že se chystá comeback, ale nutno podotknout, že tyto fámy byly založeny na skutečných podkladech a v září se kapela schází na první zkoušce. Kapela se však neschází ve čtyřech, protože její řady rozšířil, zrovinka starou kapelou odstavený, kytarista Beetle (celým jménem Beetle Ramone, ale v občance nepochopitelně stojí Petr Bláha), který se chopí zodpovědného postu doprovodné kytary a zároveň začíná obstarávat funkci managera. Koncertní repertoár je dán celkem rychle dohromady, ale plánovaný comeback se odkládá, protože Lucy Liu odjíždí na několik týdnů pracovně do země tulipánů (čti: do HolandSKA).

   Skutečný comeback se tedy odehrává až 11.11. 2006 na metal punk festu v Dolních Habarticích a téhož dne ještě v Jílovém u Děčína. Po těchto koncertech se kapela začíná chystat na premiéru před domácím publikem, která se koná 2.12. 2006 v děčínském klubu Biograffs na československém minifestu za účasti slovenských kapel S.R.O. a Odpad a spřátelených kapel Destroyself a Smíšený zboží. Koncert se velmi daří po všech stránkách a kapela může být jen spokojená.

   Zatím se připravuje několik akcí na první polovinu roku 2007 a na léto se chystá velký výlet na Slovensko, který bude ve znamení návštěvy martinského studia Kobka, kde natočíme 6 skladeb pro split CD s již zmiňovanými S.R.O. Mimoto se snad objeví různé nesmysly jako placky nebo nášivky, ale to ukáže čas…

   Vydaná alba:

   Můžete nám říct - 2009 Můžete nám říct - 2009
   Next punk generation 2007 Next punk generation 2007 split
   ČACHOCHBILI - LÁSKYPLNÉ ZAKOKRHÁNÍ (2005) ČACHOCHBILI - LÁSKYPLNÉ ZAKOKRHÁNÍ (2005)


   vloženo 1.6.2006   |   Komentářů: 6   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

   Hodnocení
   1.     2.     3.     4.     5.    
   (1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
   hodnoceni - 1,8
   jde to 1,8
    

   Diskuse ke kapele - Čachochbili

   Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
   Anonym
   Anonym - 30.11.2007 8:31

   smajlik - 10

    
   Anonym
   Anonym - 2.6.2007 18:32

   fuck offsmajlik - 8

    
   Anonym
   Anonym - 2.6.2007 18:31

   smajlik - 7smajlik - 13

    
   Bobřík
   Bobřík - 1.4.2007 10:26

   smajlik - 10

    
   Anonym
   Anonym - 11.12.2006 14:46

   hegešsmajlik - 20

    
   Anonym
   Anonym - 1.12.2006 10:45

   parada