Easing Daze

Easing Daze

Založena: 2009
Styl: hardcore-punk
Ješte hrajou
Město: Šumperk
Telefony: Booking: 732421593
Emaily: easingdaze@email.cz
WWW: http://bandzone.cz/easingdaze

konec roku 2007 - Joe, Jindra a Dan se domluvili, že založí kapelu. Zahráli jsme si jednou bez bicích. Jenom basa a kytara. Zdálo se to být dobrý. Dan si měl do zkušebny donýst bicí a naučit se na ně hrát. To neudělal a proto sme dlouho dobu hledali dalšího bubeníka. Chtěli sme hrát grunge. V té době sme fakt ulítávali na nirvaně!

prázdniny 2008 - našli sme bubeníka! Víťu. Přijal nabídku pod podmínkou že budeme hrát SKA. Během prázdnin sme měli necelejch deset zkoušek u něj ve sklepě. Docela často bez Jindry. Neměli sme aparát na zpěv takže to většinou dopadlo tak, že sme jenom dva dny chlastali (Jindra by mohl vyprávět) , hulili a jamovali. Byla to pohoda ale nikam to nevedlo. A nejspíš proto a taky sme vůbec nehrály skáčko a taky z nedostatku času nám Víťa oznámil, že už ho to nebaví a že to nestíhá. Takže sme museli zase hodně dlouho čekat.

začátek roku 2009 - objevili sme začínajícího bubeníka Nikose (syn toho slavnýho Míti Mistakidise z kapely Omicron), kterej byl naší nabídkou nadšenej. Trpělivě cvičil a dokonce se mu podařilo sehnat zkušebnu v Šumperku.

prázdniny 2009 - historie se tak trochu opakovala tím, že sme sehnali zkušebnu zase o prázdninách. Nakonec byla jenom na prázdniny. Proběhlo v ní přes 10 zkoušek ( Jindra byl tak na dvou) a dokonce už sme měli i přes co zpívat. Náš záměr hrát grunge se moc nepodařil. Většinou songy který vznikli zněly tak nějak jinak.Proto sme si dali nálepku "rock'n'roll-punk"  a taky proto, že pod tím se dá představit cokoliv. Na konci prázdnin sme byli ze zkušebny odejiti, protože se tam nacpala Yamaha nebo co.. zrovna v tu dobu nám Jirka (DPC) nabídl, že můžeme hrát na silvestra 2009 s nima a Anis akis v H-Clubu.
to byla celkem zásadní událost, protože nás to donutilo konat!

září 2009 - moc se nám nelíbil Jindrův přístup tak sme mu sdělili, že máme někoho jinýho. Ani mu to moc nevadilo. Ten někdo nový byl Číča (kytarista z 380V) výbornej kytarista, tím pádem excelentní basák. Domluvil nám zkoušení ve zkušebně 380V v Hrabové. Tam se pilně snažíme připravit na první koncerty.
Po pár koncertech se stěhujeme do zkušebny v Šumperku.

únor 2010 - po šesti odehraných koncertech pilně zkoušíme, Číča bere do ruky svou kytaru, a do kapely přichází basistka Vendula. Koncerty čekají

duben 2010 -  umístili jsme se první v šumperské soutěži Rock stars!!

červenec 2010 - z osobních důvodů odchází z kapely Vendula, Číča bere opět do ruky basu.

září 2010 - do kapely se vrací Jindra, Číča může zase v klidu hrát na kytaru, Joe definitivně přestává hrát na kytaru, aby se mohl plně věnovat "zpěvu", žánrově se zaměřujeme na hc punk.


vloženo 27.5.2010   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,8
jde to 1,8
 

Diskuse ke kapele - Easing Daze

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.