Pomoč Kolotoč

Pomoč Kolotoč

Ernie  (Adam Ernest) - zpěv (zadán a pravidelně svou milou dobrovolně znásilňován)

Johnny (Honza Voříšek) - kytara (svobodný)

Padák  (Vojta Pavluch)- kytara (zadaný)

Speedy (Petr Novák) - basová kytara (zadaný)

Tarzan  (Dan Král) - bicí (zadaný)

Sice odděleni čarou, ale v žádnem případě NE nepodstatní:


Tomáš Voříšek - manager

Víťa Štván - praotec kapely

Kryky - kapelový zahradník a pěstitel

Styl: rock'n'roll-punk
Ješte hrajou
Město: Praha
Emaily: PomocKolotoc@email.cz
WWW: http://bandzone.cz/pomockolotoc

Jak to všechno začalo...

 Celý tendle Kolotoč začal, když jeden mladý historkami a legendami ověnčený mladík, seděl doma u stolu a dloubal se v nose. Prst se zavrtával hloubš a hloubš a on přemýšlel, co osvětového musí udělat, aby se o něm v budoucnu učilo ve školách a aby prsaté blondýnky nosily tričko s jeho jménem. V jeho rodném městě zrovna běžela pouť v plném proudu, tak se rozhodl, že místo požírání holubů půjde radši tam.

 Hned u první atrakce spatřil něco, co mu vyrazilo dech a bez čehož bych tady teď nemohl sedět a psát. Uviděl malého chlapečka s trenýrkama na půl žerdi a vedle něj holčičku v podřepu, kteří stáli na budce pokladny kolotoče a jakoby nic, močili si to vesele dolů... A tak to začalo.

 Pasoval se do role manažera a dva kytaristy sehnal hned. Johnny a Vojta, jeho staří známí, na nic nečekali a už si to brnkali a házeli na sebe milostné pohledy. Vzhledem k tomu, že Johnny je blízce napojen na kolotočářskou mafii, zkušebna přišla velmi rychle. Oba plni očekávání. Jelikož Johnny je na pohled serioznější, pasoval se do role mozka kapely a Vojta se stal všemi jeho končetinami (a když řikám všemi, tak myslím i "TO" co doufáte že nemyslim :-)).

 Najít basáka už tak dlouho netrvalo. Okolím se už dávno šířily zvěsti o mladém pomateném chlapečkovi, který po Praze pobíhá s kusem žehlícího prkna, na kterém má napnuty tlusté dráty z elektrického vedení. Toto postižení, ho prý stihlo už v kolébce. Tudíž přibyl další člen-Speedy. Který válí na basu a zastává i roli boxovacího pytle.

 Manažer si mne ruce jak to všechno pěkně klape a hned shání i bubeníka. Z dávno zapomenutých deštných pralesů, z končin nikdy neobjevených, z krajů kde přestanou vřeštět opice jen když si "on" prdne, přišel Tarzan. Na první pohled by se mohlo zdát že má paličky přirostlé rovnou k rukám, ale není tomu tak.

 Kapela už byla téměř kompletní, ale chyběl ještě jeden článek-zpěv. Speedy, staré čuně, vzpomněl si na svou lásku ze sportovních výjezdů-na Ernieho. Jednoho prázdninového dne mu napsal (sice ho vyrušil při něčem co se zde nedá moc publikovat, ale budiž mu to odpuštěno), jestli by neměl zájem o post zpěváka v kapele. Ernie souhlasil, 1.září 2008 přišel na první zkoušku a po cca 15minutách, když klukům ukázal své nejnechutnější vtípky, nebylo o čem mluvit.

Pivo chlastej, do poga skoč a řvi POMOČ KOLOTOČ!


vloženo 4.3.2010   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,4
jde to 2,4
 

Diskuse ke kapele - Pomoč Kolotoč

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.