CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Aback Distribuce: Dva tituly + festivaly, turné

Aback Distribuce:  Dva tituly + festivaly, turné

Zdravím vás

Venku jsou další dva tituly u Aback Distribuce, pro zájem piš na email.

12" LP - BAKOUNINE / DISKOBRA

BAKOUNINE - Další počin této raw d-beat crust destruktivní mašiny z Francie vyšel tentokrát na splitu s Maďarským d-beat raw punk mangelem. Dvě přátelské kapely na jednom splitu! Po nahrávce s DISPOSE právě vychází další počin s DISKOBRA a jejich třetí split 12" LP.

DISKOBRA - Přichází následovný zářez do vinylu po samostatném singlu od téhle D-beat raw punk bandy z Budapeště v které najdeme členy a ex členy HUMAN ERROR, NORMS nebo S.O.T.E.
Každá kapela tu má jeden cover song od svých kolegů - protějšků. Vyšlo v kooperaci více labelů. Tohle je absolutní RAW punk split s protiválečnými texty, který neopomene žádného d-beatera. Nutno vlastnit, kup nebo... K dostání pouze černý vinyl.
Kus za 280,- + poštovné.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12" LP - STRÖNT / SPEEDKÖBRA
STRÖNT - Hrubý a intenzivní raw punk inspirovaný tvorbou SKITLICKERS třech punkáčů z teplých krajů jako je Los Angles, po jejich demokazetě přichází split LP se SPEEDKÖBRA.
SPEEDKÖBRA - Je čerstvá crust punk metal kapela z Berlína složená v mezinárodní Italsko/švýcarské sestavě jak je v těchto končinách běžné, jejich členové hrály dříve stylově lehce v odlišných kapelách jako Suburban Uproar nebo Hangover Generation.
Human Annihilation : Od každé kapely je zde 5 válů s propracovaným, rozkládacím obalem u kterého má na svědomí grafiku Giulio (Huere artwork) z grindcore kapely INSOMNIA ISTERICA. Vychází také limitovaná edice na fialovém vinylu, pro dostání je pouze černý vinyl se samolepkou. Kus za 280,- + poštovné.

Kde budu s distrem - FESTIVALY

ON FIRE FESTIVAL

29.9. - 1.10. 2017 - Berlín : Festival v mezinárodním uskupení za účasti více než 30 kapel z Evropy.

Pravěkfest VI

6. - 8. 10. 2017 - Praha : Další ročník benefičního D.I.Y. Festivalu proběhne 6., 7. a 8. října 2017. Každým rokem se díky vaší přízni o něco zvětšíme, šestý Pravěkfest se rozrostl do tří dnů a dvou stagí!

Čekuj na webu další informace : http://praveknoisesection.blogspot.com

Turné maniaků BESTIAL VOMIT - Shánějí koncert na datum, úterý 31.10. 2017 Někde mezi Prahou a Pardubicema (ideálně střední Čechy), kdo by měl zájem udělat jim koncert pište Josephovi, podmínky jsou klasika, cesťák, jídlo, spaní.

S pozdravem

Peťan

-

http://abackdistrorecords.blogspot.com

 

 


13.9.2017   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Aback Distribuce: Dva tituly + festivaly, turné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.