CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pod Parou 2017 odkrývá karty! První kolo předprodeje hlásí 100% úspěšnost!

Pod Parou 2017 Cockney Rejects

15.ročník kultovního punk – hardcore – ska festivalu Pod Parou, který se uskuteční 17.8.-19.8. opět v areálu letiště Merchanice ve Vyškově, odtajňuje řadu svých trumfů v čele s Anti-Flag! Co myslíte? Bude line-up  15. ročníku tím nejlepším, co Pod Parou za 15 let z velkého světa do malé země uprostřed Evropy dostalo?

Pro kvalitní jména nemusíme chodit daleko. Punkové legendy se pohybují i na půdě „čechoslovače“ ať už v podobě nabušených Plexis, kteří to svojí poslední deskou pořádně „Vohulili“ , nebo třeba tradičně nejpunkovějších slovenských Konflikt ze Šamorína. Soudě podle nedávno zveřejněných kapel se však organizátoři neomezují jen na českou scénu, ale loví rovnou mezi nejprofláklejšími skupinami světa! Pojďme si ukázat první dávku kapel, na které se letos můžete těšit...

Pro Slobodnou Európu, E!E, N.V.Ú či SPS nemusíme chodit moc daleko, patří totiž mezi stálice české punkové scény.Ovšem takoví The Carburetors přivezou svůj řev aparátů a nabušené riffy až z norského Osla! Patří mezi bandy, které se už dřívějších ročníků Pod Parou účastnily. Znovu se tak můžete těšit i na nezapomenutelné Street Dogs, fenomenální The Casualties, Total Chaos nebo The Real McKenzies.

Úplně jinou kávu Vám však naservírují nováčci na scéně letošního ročníku Pod Parou 2017. Mezi ně se můžou počítat třeba OI! zástupci Booze & Glory z londýnské undergroundové scény či jejich souputníci ze stejných koutů Británie Cockney Rejects. Největší peckou, kterou však dosud pořadatelé zveřejnili, jsou bezpochyby Anti-Flag. Na některé z 12 desek, které takhle parta vydala, vyrostl snad každý mladý porevoluční pankáč. Americká punk-rocková kapela Anti-Flag z Pittsburghu totiž mnohé ze svých válů drtí totiž už od roku 1993 (ačkoliv se jejich vznik datuje již k roku 1988).

A to zdaleka není všechno. Line-up 15. ročníku zdaleka není u konce a už teď to stojí za to! Využije možnosti předpordeje vstupenek na www.podparou.cz a vězte, že nebudete litovat. 

 


30.3.2017   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,5
jde to 1,5
 

Diskuse ke článku - Pod Parou 2017 odkrývá karty! První kolo předprodeje hlásí 100% úspěšnost!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.