CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

THE FIALKY: Když nemáš feeling, nemáš vůbec nic!

THE FIALKY: Když nemáš feeling, nemáš vůbec nic!

The Fialky před pár dny na svých stránkách vyhlásili, že do konce roku zveřejní dva bonusové video singly. Obě skladby mají být zpestřením při čekání na novou desku, kterou kapela avizuje na příští rok.

Že se bude u obou písniček jednat o covery, prozradí aktuální novinka Feeling. Ta totiž není nic jiného než klasika od Pistolí. S Kečupem na textu pracoval Radek Šedivý z Nežfaleš. Druhou skladbu kapela zveřejní na začátku prosince.

Radek(Nežfaleš): Kečup mi někdy v březnu volal, že má doma tři flašky červenýho a líčil, jako obvykle, své bombastické plány. Tentokrát měl prý volný čas ve studiu a napadlo ho, nahrát nějaký cover. Nakonec byly z jednoho dva. Druhou píseň vybral Marcel Green. Kečup mi během večera převyprávěl pohnutý příběh o jednom Tomášovo kamarádovi (bubeník TF) a téma druhého songu bylo jasné…Lahve jsme vypili a obě věci byly za hodinu hotové... Feeling jsme v tu chvíli fakt měli. Zároveň jsme zavzpomínali na společné psaní textů někdy kolem roku 2005..

V samotném klipu uvidíte spoustu známých tváří, jako například Kubu Siňora z Prague Conspiracy v roli „umělce“, Radka z Nežfaleš na Vespě a Jakuba z Unholy Preacers. Kromě nich pak taky hromadu lidí, kteří se ukázali na nedávném koncertu Fialek v domácím pražském klubu Buben.

V nejbližších dnech Fialky vydají Best of LP. To je obohaceno o novou verzi jejich klasiky Punk77. Klip k songu natočili kluci na letošním Mighty sounds a většina z vás ho již určitě viděla.

 https://www.youtube.com/watch?v=Hi8luPnSzxs

 


2.11.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,5
jde to 2,5
 

Diskuse ke článku - THE FIALKY: Když nemáš feeling, nemáš vůbec nic!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.