CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Summer Punk Párty Volyně

Summer Punk PártyLéto už se překlopilo do své druhé poloviny a to mimo jiné znamená, že se blíží již pátý ročník jihočeského festivalu Summer Punk Párty. Ten se koná 19. a 20. srpna na malebném prvorepublikovém koupališti v městečku Volyně a i letos slibuje silné kapelní obsazení.

Páteční večer bude patřit především nestárnoucím punkerům The Fialky a pražským Status Praesents. Kromě nich se návštěvníci můžou těšit ještě na The Detectors z německého Kielu, Positive Mind z Plzně nebo strakonické Twist and Shout. O afterpárty se postarají DJs Missing Words Sound System.

Sobotní odpoledne odstartují tři jihočeské kapely – Exil (ex Nutno dodat), Dead Set Against a Pirates of the Pubs. Po nich dojde na zahraniční blok, kdy pro sebe pódium nejprve zaberou Rozpor ze Slovenska a po nich Risk It z Drážďan. S příchodem šera a blížícím se večerem nastane ten správný čas na třešničku na programu letošního ročníku – společná show Vladimira 518, DJ Mike T a The Rocket Dogz. Po této rap'n'rollové jízdě přijde velké finále – na stage se nejprve vyhoupnou Plexis a po nich hlavní headliner celého festivalu a legendární americká parta Dog Eat Dog. Večer uzavřou Libido Challenge z nedaleké Blatné.

Po oba dny bude návštěvníkům k dispozici zdarma bazén, který je přímo ve festivalovém areálu. Tradičně nebude chybět ani festivalový merchandise nebo stánky GNWP, Mayhem Longboards či Šance zvířatům.

Na viděnou 19. a 20. srpna ve Volyni!

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

FB událost: http://www.facebook.com/events/453015561560968/

Online předprodej: http://goout.cz/cs/listky/summer-punk-party-vol-5/olm/

 


1.8.2016   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
spp harmonogram  

Diskuse ke článku - Pozvánka: Summer Punk Párty Volyně

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.