CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

POZVÁNKA: Dog Eat Dog (USA) + Reno Vega (DE), Jet8

Dog Eat Dog (USA) www.dogeatdog.nl + supports: Reno Vega (DE)

Dog Eat Dog (USA) www.dogeatdog.nl + supports: Reno Vega (DE) http://www.facebook.com/VegaSound/, Jet8 http://www.facebook.com/jet8cz/timeline 20.00 (320,- + poplatky / předprodej v Rock Café, v síti Ticketstream a GoOut.cz / 370,- v místě),

 2.4.2016

Legendární crossoverová formace Dog Eat Dog je bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel posledních let. Dog Eat Dog ovlivnili celou generaci, širokou veřejnost a také hudebníky, jejich videoklipy lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby, kdy bylo až „předogeatdogováno“ všude, kam jste se podívali. Zkrátka Dog Eat Dog se stali legendou. 
Dog Eat Dog vznikli v roce 1993 z bývalých členů rovněž legendárních Mucky Pup a následovali úspěch Anthrax, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-LP ´Warrant´. 
V roce 1994 Dog Eat Dog vydali své první velké album „All Boro Kings“, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učarovaly všem. Hudební stanice MTV označila Dog Eat Dog za nejlepší novou kapelu roku 1995. V tomto období se Dog Eat Dog představili společně s Biohazard, Downset a Dubwar ve vyprodané pražské Lucerně. V roce 1996 vyšlo album „Play Games“, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1996 Dog Eat Dog vyprodali pražský klub Belmondo (dodnes je na tento koncert vzpomínáno jako na jedno z největších koncertních pekel). 
V roce 1999 Dog Eat Dog vydali album „Ampeg", které potvrdilo postavení skupiny na scéně. 
Poté, v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 
2006 Dog Eat Dog vydali ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion.

Dog Eat Dog jsou stále v plné síle a dokazují, že jejich rozjuchaný crossover dostane všechny do varu!

Na aktuálním evropském turné Dog Eat Dog doprovází „největší malá kapela na světě“ Reno Vega z Německa, české barvy pro tentokrát budou obhajovat a podium Rock Café hned zkraje večera zahřejí energičtí hc/punkrockoví Jet8.

+ DJ Efka Retro Party 22.00 - vstup zdarma/free entrance!

 


15.3.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - POZVÁNKA: Dog Eat Dog (USA) + Reno Vega (DE), Jet8

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.