CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Nálož TOTAL CHAOS v Bubnu

Pozvánka: Nálož TOTAL CHAOS v BubnuFňukáš pořád, že v Praze neni kam jít, nebo že tu nehraje nic pořádnýho v rámci punku?

Doraž v srpnu na Total Chaos do Bubnu!
Na začátku srpna, přesněji 5.8.2014, vystoupí v novém, byť už legendárním, pražském Klubu Buben (Myslíkova 8, Praha 2) americká hardcore - punková nálož TOTAL CHAOS. Parta, která nekompromisně a bez přestávek drhne od roku 1989. Žádná póza ani žádná lopata - v nynější sestavě najdeš Roba Chaose a Shawna Smashe, který momentálně vydává novou desku se svými Smash 77. Toto nesmrtelné duo doplňuje Mike Monster, který hrál např. v Battalion of Saints, vzniknuvších v roce 1980 a Miguel Conglict, který momentálně je u reunionu legendárních SKEPTIX. Současná sestava má energie na rozdávání, a tak se přijď přesvědčit, že tyhle starý páky to prostě uměj stejně nejlíp.

Tenhle pekelnej večírek doplní další poměrně nová, za to už pořádně prověřená pražská HANBA. Brutální mix punku a hardcoru s českými texty, aneb kluci, kterejm to není jedno. Lidi z kapel Pipes & Pints, Lahar a Repelent SS, co se sešli a pořádně rozčísli stojatý vody týhle hudební scény.

Jako support vystoupí Žižkováci JUST WAR, kde najdeš lidi z kapel jako Exekuce, Demarche, Climax či V.T.Marvin. Zněji jako mix Motörhead a Discharge v nejlepšim slova smyslu, kdo to ještě neviděl a neslyšel, tak byl poslední tři měsíce, co kapela hraje zavřenej někde v pasťáku.
Předprodej přímo v Klubu Buben a žižkovském Bohužel baru.

Koncert bude nekuřácký, start 19:00.
Přijď si propláchnout uši a vyčistit mozek - Stay punk Stay Free!

https://www.facebook.com/musicclubbuben

https://www.facebook.com/events/613430312067599/700808203329809/?notif_t=plan_mall_activity

 

 

 


8.7.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: Nálož TOTAL CHAOS v Bubnu

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.