PIERCING - JO NEBO NE?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / K zamyšlení / PIERCING - JO NEBO NE?

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-300 | 301-350 | 351-400 | 401-429
Archi
Archi - 5.4.2007 18:53

kiara29: jj

 
kiara29
kiara29 - 5.4.2007 18:30

Archi: jako že fuckuju piersing???

 
Archi
Archi - 5.4.2007 14:10

HippieHunter: No mě spíš zajímal důvod tvýho zájmu, jestli 0to je čistě právě zájem, nebo o dostání, či prohloubení jádra věci.

Pokud to chceš vzít z druhé strany, tak :))) - mám číro, nekupuju si a nenosím značkový hadry, bojuji proti globalizaci a komerční spotřebnosti, uznávám originalitu a nezávislost (mám ny msli např. filmovou tvorbu), proklamuju, že všechno vzešlo z přírody, odszuju chemii (neznám lék, co by nebyl vytvořený za pomocí přirodních zdrojů - a zastávám teorii názoru, že některé už ani dohledat nepůjdou vzhledem k jejich neobovnitelnosti a vyhbuení) i člověk soustavně ničího a devastující planetu moderními výdobytky a technickým pokrokem. Nevadí mi skinehadi, punkeři, metalisti. Nenáším fet, technaře, nestřídmost, diskofili i disko. Uznávám a považuji za hudbu něco co je vyluzován na nějaký hudební instrument melodicky minimálně o třech akordech. Nenáším předsudky, rasisty, fašisty, jezuity, budhisty, ateisty, křesťany, nacisty a rádoby punkery. A vůbec je toho hodně a spousty na co jsem zapomněl, tak tohle jsi myslel? :-D :-D :-D.

 
Archi
Archi - 5.4.2007 13:52

HippieHunter: Ostatně se tak protiřečí, jestliže si projdeš lyričnosti kapel, tak v postojovém názoru by měli zavrhnout logicky i tyto věci, pokud se jich to týká, jakože ano. Jestliže složíš jeden text nebo song o globalizaci, pak popíráš toeriteicky i nákup čehokoliv jako spotřebního zboží zvláště pokud si ho kupuješ jen proto, aby jsi byl in, což se dne potažmo o piercu dá. Nebo si myslíš, že si lidi pořídí pierc, protože punk, aby se tam začlenili a potom je to teprve správně "ono in". A propo znám spousty punkových kapel, co mají antiglobalizační píseň : )

 
Archi
Archi - 5.4.2007 13:46

HippieHunter: btw: jo chlastám, ale ještě se mi nepovedlo vykalit se do mrtě :-D.

 
Archi
Archi - 5.4.2007 13:46

HippeHunter: No to máš jak s tím, že málo lidí dokáže taky ve skutečnosti říct, o čem to vlastně, byť řeknou, že je to punk, ale přesto tak není, stačí ti to tak, ta odpověď? ; ) - Já bych řekl že původní nehardcorová vlna straightu právě s prvky CRASS kapely stavící na té historii s vizí za utopickou ekotopii ;)

 
HippieHunter
HippieHunter - 5.4.2007 13:39

Archi: tak sem to nadhodil na punkuj.com o tom piercingu a nejak se to od sXe nesetkalo s moc dobrym ohlasem, spis naopak, tak jak to teda je? Ty se hlasis k sXe, ale chlastas, coz oni ne a nemas rad piercing, coz jak tvrdi na punkuj.com oni jo, tak co teda si? smajlik - 1

 
Archi
Archi - 5.4.2007 12:37

Iggy: I tak by to nebylo na škodu, Popp byl předchůdce vlny MC5 a Stooges takových zakladetlů v aleternativním rocku, ze kterýho pak vzešel punk. I když předchozí jmenované kapely už byli zakladatelé punku.

Fike: Podstatná věc je to, jak již jsi řekl, že tehdy to bylo o něčem jiném. V té době existovali dvě vlny punku. Já mám právě radši onu straight ede protože k té původní inkliovanější historii mi přijde sounáležitější i ohledně daných trendů. Což souvisí s druhým problémem, který si načtrl v druhém odstavci, tkvící hlavně v tom, že pro většinu "pokročilejších" i tzv. rádoby punkerů historie punku začíná někde u mylně až mýticky biblicky považaných Sex Pistols jako nějakou zakladatelskou modlu. Pokusím se to spojiv v jedno a vysvětlit:

Pominu teď kapely právě jao MC5 a Stooges a New Yorskou scénu (třeba již brzo na punk.cz napíšu i o tom článek). A zaměřím se na to co tě konkrétně zajímá. - V roce 1981 vykristalizoval nový styl hadrcore punku, jmenoval se podle kapely zakladatelů (MINOR THREAT) z Washingtonu. Tamní scéna totiž vypadala úplně jinak než v Bostonu ne v N.Y. Byla to odnož hardcore punkerů právě tvz. Straight edge. Proklamovali vetegeriánství, život bez drog, alkoholu, prostě čistě přirodní styl života. Žádnou výrobu a těžbu těžkých kovů (tedy ani ten, který se používá na výrobu piercu) i slitiny atd. Zavrhli dokonce všechen průmysl a likvidaci sexistického myšlení. S tímto myšlením se i do jisté míry sžila kapela CRASS. Ta složila kritickou píseň "Punk is dead", která napadala všechny tyto rádoby punkery, co si v nové vlně opatřovali tetování nebo kupovali různé kříže anarchistického druhu jen tak pro zábavu. Většina přizníviců a samotní členové těchto kapel pak opustili "civilizované" místa a úchylil se na vlastní farmy. Tam pěstovali vlastní potravinářské produkty založené pouze na přírodních vlivech (taková ekotopie). Jenže pak se mylně opět komerce tyto lidi, kteří často žili i bez elektrických přístrojů a vymožeností moderní doby, nechávali si narůst vousy a vlasy, ze kterých pak někteří udělali dredy zaměnila za hippies a řekla, že proti těm byl punk odjakživa. Pokud máš zájem v diskuzi můžeme pokračovat.

Clockie-bOi!: No v podstatě to samé skoro, co jsem napsal Fikeovi ale rovněž můžeme pokračovat ; ))

 
Clockie-bOi!
Clockie-bOi! - 4.4.2007 18:37

Archi: pokud vim, tak punks byly treba prvni kdo zacal nosit v uchu vic nausnic nez jednu, do ty doby to bylo dost neprijatelny. A Fike ma recht, to uz by jim vadilo fakt vsecko, spis jak duchodci nez straight edge :D

 
Fike
Fike - 4.4.2007 18:03

Archi - noo třebas ti počateční punkeri nosili všelijake věci aby na sebe "upozornily" a mezi jinejma i piercing....jasný že tenkrát to asi bylo o něčem jinym - ale stejnak proč by si to někdo dal kdyby by se mu to nepáčilo že.......

jo a nevim proč by jako xXx meli bejt proti piercingu ???.... to už koukam začinají mit vyhrady proti všemu bo je to spiš zase nejaka specialni odnož??? -- rád se necham poučit ... jestli tu ze sebe delam trubku a neco sem "zaspal"

 
Iggy
Iggy - 4.4.2007 16:46

Archi: s Iggy Popem nemám nic společnýho :D ale jmenuju se Igor, tak proto Iggy :D
A mě se taky někdy nelíbí lidi ožralý na sračku, ale když se to nepřehání, tak je to v pohodě :)

 
Archi
Archi - 4.4.2007 16:34

Iggy: Zdravím Poppa :-D. Jj, možná by ses divil, proti všemu čemu zbrojila větěv těch pravých, ne až tak mainstreamových a neudergroundových punkerů nevyhřívajících se na výslunní, kteří šli za původni ideologickou myšlenkou onoho nakopávání v textech. Punkerskou ideologii pojali ze všech nejrazatnějši a dalo by se říci, že i nejdůstoněji. Z toho vznikla bohužel i větěv, která později napadala samotné opité a zfetované punkery, proti kterým zbrojili rovněž a dospěli k finálnímu řešení o sebezpření, že oni sami sebou popírají původní myšlenku punku a tak zanikla tato větě úplně.

klára29: zajímavá shoda a soulad názorů, co tě k tomu přesvědčení vedlo?

Grower: Pokud jde o svobodbnou volbu výběru, tak máš zcela jistě pravdu. Ze subjektivního pohledu pro mě to ale znamená, že ten člověk, co si pierc nechá udělat už popírá hlavní myšlenkové proudy punku z důvodu, pro který byl stvořen a vznikl. (Nepočítám různé pohnutky a jiné odchylené směry současné scény a její nedaleké minulosti).

 
Grower
Grower - 4.4.2007 14:48

Myslim ze tohle je uplne kazdyho vec jestli se mu to libi ci ne... A je uplne jedno jestli ses sXe nebo nesmajlik - 23

 
Finalka
Finalka - 4.4.2007 13:52

ne ne

 
kiara29
kiara29 - 4.4.2007 13:19

Archi: jj

 
Iggy
Iggy - 4.4.2007 11:56

Archi: sXe jsou proti piercingu?

 
Archi
Archi - 4.4.2007 10:02

Jako zastánce straight edge punkové vlny. Fuck off piercing mánie!

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 2.4.2007 21:25

20 ....Jé těch chyb tam >)))) nebavýý mě bekam do klávesi už

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 2.4.2007 21:24

Fike : smajlik - 10 Ále kámšoka má 30mm no to už je dělo no To prostrčíí celou ruku ale má tam zrcadlovej plug a vypadá to pěkně ale opravdu jen s plugem smajlik - 5 ale taky si říkam že těch 200 necham >)) ale už nemam co roztahovat v ušách smajlik - 2

 
Fike
Fike - 2.4.2007 20:14

Brahma_of_crow - omg ešte vic jak 20 :*))) ... ty jo ale na někom vypadá třebas těch 10mm jako "nic" že ti to ani nepříde a na někom už si jakože všimneš aj-těch dvacet to už praští do očí... smajlik - 1

to sem zvědavý na takovej velkej roztahovák z modulitu.... smajlik - 10 - heh esi je představuju jako takový hrozný "obludy" který ti upadnou i s uchem :*)))

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 1.4.2007 21:31

Fike - Heh smajlik - 1 wdaka ..
No s tou nosníí přepážkou seknu .....zase paroh do nosi nechcu ale ušo už mam 20,mm ......a s tim asi budu pokračovat nadále smajlik - 10 je to opravdu závislost jinak Flashe,plugy a tajty si kupuju dělam je mimoto ale i sama ale spíš roztahováky dělam to z modulitu smajlik - 5 to doporučuju budu se snažit dát sem fota nákejch už co skladuju doma ;)

 
Fike
Fike - 1.4.2007 19:02

Clockie-bOi! - jako bych ty tři kruhy včera viděl smajlik - 12 mazec smajlik - 5

 
Fike
Fike - 1.4.2007 18:59

Brahma_of_crow - ty jo a budeš v tom roztahování ešte pokračovat?? ono je to fakt hrozně navykový-taky sem si roztahoval ucho a furt sem s rikal že to chce ještě trochu .. a pak sem tam daval 1.9 mm (pro někoho nic moc že :*))) aj ale na to že puvodně sem chtěl tak do těch 0.8 "a víc really ne" ... tak ted mám kompromis 1.4 mm - takoej domaci tunel z lihovky smajlik - 1 a zatim sem s dalšim roztahováním chladnej...a to je konec mého "ucho story"

jinak celkově ti to na té fotce sekne smajlik - 10

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 1.4.2007 12:44

klarka - Wdaka smajlik - 1

FinalGirl - VŠAK JO většinou tam je furt něco jiného >) ale začíná se roztahovat
Takže všechno začlo celkem nevinně, jednou celkem vzato malou naušničkou...no ono jak se to vezme, malou:O)))) Zkrátka jsem se rozhodla do svého nosu, respektive do dírky v nosu, která má 1,6 mm narvat naušku, která má 3mm...jasně, že najednou to nejde, tak jsem začla pozvolna....o půl milimetru-bolest horší jak samotný píchnutí...smajlik - 4smajlik - 1

 
¨¨klarka¨¨
¨¨klarka¨¨ - 30.3.2007 14:12

Brahma_of_crow:
pěkňoučký hruboučkýsmajlik - 10

 
Finalka
Finalka - 30.3.2007 8:33

Jo Bridge je dobrý, ale je na piču, že není nikdy rovný.. Jinak dobrá kombinace se Septumem-ten bych taky chtěla, ale s dvouma malýma hrotama:)

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 29.3.2007 23:07

klarka - myslíš Bridge ten je pěknej smajlik - 5taky mam
obrázek - 27c55fb.jpg

 
¨¨klarka¨¨
¨¨klarka¨¨ - 26.3.2007 14:54

ci si dat mezi oči nad nosík nevim no mi se to líbí všici mi nadavaj že to je hnus vyseru se na ně...smajlik - 1

 
hcpunksedis
hcpunksedis - 26.3.2007 12:36

v dnesni dobe uz bych jsi ho nedaval kdyz se podivas kolik lidi jsou proti punku

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:21

http://www.youtube.com/watch?v=TipdNsRcDmY

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:14

ježiš to sem se mdát nechtěla fakt ne smajlik - 4

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:13

obrázek - 2879410.jpg

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:08

ha dole sou námrdovýý EXTREMNÍÍ fota přiznivcůů =))) Piersůů ....až do čela inplantáty ...smajlik - 1 ale to ušo ma na tunel moc prověšenéé není to peknéé ale smajlik - 5 respekt před nimasmajlik - 18

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:01

kdo by chtěl koupit ...tak 17 mm naušnice prodam nebo dam smajlik - 14 je to cajk

 
Brahma_of_crow
Brahma_of_crow - 25.3.2007 22:00

2 v jazyku , Nos z obou stran , v ruce mezi palcem a ukazovákem (modified),Tunely Flashe ted už transparentní plugy (16mm) ,Ušo jinak píchle s činkou do jazyku přes chrupavku , a 3 v bradě , obočí ležato napravo ,

Je to menšííí zí¨ávislost ale co nadělam


Přibil septum a tunely 20mm smajlik - 1 naušnice vlastníí výroba x)) všecko je my malý ýale mam objednaný nový do tý doby sem si vyhrála s modulitem smajlik - 5

 
Clockie-bOi!
Clockie-bOi! - 23.3.2007 9:17

obrázek - P1000827.JPG

 
Adelienka
Adelienka - 21.3.2007 21:28

hej a jak moc az si ty dirky roztahujete???jako ze je tam uplne felka dira??

 
ilec
ilec - 19.3.2007 21:27

NOFX baba: esli chces muzu ti prodat nausnice vyborny na roztahovani :-) potrebuju si koupit vetsi .-)

 
Fike
Fike - 16.3.2007 11:55

baba: jj ta jehlice je taky v poho... ja si diru začal roztahovat "hned" po pichnutí-asi za třitejdny už na 1cm douru...roztahovakem to de samo-hlavně treba po koupaní jak je kůže takova změklá-to tam pak zajizdi upe sám. a jinak to chce mazat...

 
ska-punk-billy
ska-punk-billy - 15.3.2007 22:19

mě se skvěle osvědčila jehlice na pletení -skoro bezbolestné a konce štětců na malování atd...no a ještě jedna možnost by byla -vyříznout je to sice bolestivý le za to více krve a už nikdy to nemá možnost zarůst a to se vyplatí smajlik - 4
ale bohužel nikoho neznám kdo by si to tak nechal, akorát lidičky kterym se to roztrhlo neomaleným a násilným roztahováním

 
tera
tera - 15.3.2007 15:13

NOFX baba: nebo konec od propisky je tyaky v pohode..ale me takhle ucho vzdycky zacalo hnisat,tak sem si proste vzdycky po chvili pridala dalsi nausku a mela sem jich tam trebas sest sedm a pak tunel...

 
Finalka
Finalka - 15.3.2007 13:35

NOFX baba: Normálně si zajdi koupit roztahovák, a nebo sežen nějaký osten jakože třeba i s nějaké rostliny (mají je v zoo) a normálně si to tam dej a zasunuj každý den více.., ale spíš ten roztahovák doporučuji!smajlik - 5

 
NOFX baba
NOFX baba - 15.3.2007 13:13

Je tu nějaký borec co by mi mohl říct jak se dělá tunel?....smajlik - 18

 
HippieHunter
HippieHunter - 15.3.2007 11:39

ilec: GI11: to je jenom z vystoupeni, par kemo to dela taky a je to docela sila, ale normalne takhle nechodej (o;

 
ilec
ilec - 14.3.2007 13:18

dlouho sem tu nebyla , ale ty fotky to je kurva humus ... to uz te i omezuje :-(

 
GI11
GI11 - 13.3.2007 9:59

hej tak ty fotky sou fakt dost přehnaný to bych si nikdy asi nenechala.mám ve rtu a propíchaný uši a stačí mi to no možná ještě do jazyka..........hmm

 
¨¨klarka¨¨
¨¨klarka¨¨ - 12.3.2007 16:12

toš to je to docela určitě možný...

 
tera
tera - 12.3.2007 10:33

hej ja mam takovej pocit ze ten druhej chlapek je v ginesove knize rekordu za nejvic piercingu a ze to pak vyndal a nema to ze si jich dal toluk jen na chvili...

 
¨¨klarka¨¨
¨¨klarka¨¨ - 11.3.2007 12:28

Adelienka:no ten druhy jakože to sa fakt nehodí to je magor ale tak je to jeho věc...

 
kiara29
kiara29 - 11.3.2007 9:45

Iggy: já myslim že by mohlo bolet když někoho flákne.. nebo by si je moch vytrhnout

 

Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-300 | 301-350 | 351-400 | 401-429