Plexis ve Futuru pokřtí novinku Kašpar v nesnázích

Plexis ve Futuru pokřtí novinku Kašpar v nesnázích

Punkoví nezmaři Plexis se po těžké prosincové autonehodě vracejí na koncertní pódia. Na prvním pražském koncertě, ve čtvrtek 5. dubna ve Futuru, pokřtí své nové dítko, sedmou řadovku nazvanou Kašpar v nesnázích. Jméno kmotra zatím kapela neprozradila, jako host křtu vystoupí Nežfaleš.

Na novém albu, které vyšlo v prosinci u vydavatelství Papagájův hlasatel records, šest let po předchozí úspěšné desce Vohul to!, fanoušci najdou patnáctku písní: deset zbrusu nových pecek a pětici coverů starších hitů v podání spřátelených kapel Degradace, Našrot, SPS, The Fialky a právě Nežfaleš, kteří nebudou ve Futuru chybět.

Křest novinky se měl konat již dříve, musel však být odložen poté, co Plexis a spříznění Apple juice bourali při návratu z koncertu na Vysočině. Při nehodě zemřela jejich kamarádka, která se koncertu zúčastnila, členové kapel skončili se středně těžkými zraněními v nemocnici.

„Po spoustě žalu, bolesti a utrpení v minulých měsících, kdy nebylo vůbec možné odhadnout, jak se budou věci vyvíjet, se náš sen stává skutečností. Díky skvělým lékařům a neuvěřitelné podpoře od našich fanoušků od konce března začneme znovu živě vystupovat. Křest novinky pro nás je strašně důležitý, a kdo nás máte rádi, přijďte nás podpořit, moc se na vás těšíme,“ nechali se slyšet Plexis, kteří si zároveň připomenou 20 let od nahrání alba To, které bylo prvním zářezem aktuální sestavy, tedy trojice Petr Hošek, Dušan Lébl a Martin Švec.

Lístky na křest Kašpara v nesnázích lze již nyní koupit za 250 Kč v Lucerna Music Baru nebo ve Vinárně U Sudu, na místě budou k mání o 50 Kč dráž.

CD nebo LP Kašpar v nesnázích můžete zakoupit přes e-shop PHR www.punkrock.cz, případně u dobrých prodejců s hudbou.

 

 

Kilčo


7.3.2018   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Plexis ve Futuru pokřtí novinku Kašpar v nesnázích

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.