SUMMER PUNK PARTY 2016

SUMMER PUNK PARTY 2016 Festivalová sezóna se pozvolna blíží a s ní jdou do finále také přípravy již 5. ročníku festivalu Summer Punk Párty. Ten se v letošním roce uskuteční 19. a 20. srpna na tradičním místě – na malebné prvorepublikové plovárně v jihočeském městečku Volyně.

I v tomto roce se pořadatelům podařilo ulovit headlinera až z USA. Jsou jím legendární Dog Eat Dog, kteří brázdí hudebním světem už přes 25 let a jsou autory nesmrtelných hitů jako Who´s The King nebo Rocky. Z dalších zahraničních hostů se návštěvníci mohou těšit na dva hosty z nedalekého Německa – hardcorovou mlátičku Risk It a punk-rockery The Detectors. Vůbec poprvé se představí také host ze Slovenska – bratislavští Rozpor.

Neméně zajímavá je také česká část programu. Punkové duše bezpochyby potěší nestárnoucí Plexis nebo The Fialky, uším příznivců tvrdší hudby pak bude určitě lahodit Status Praesents z Prahy nebo plzeňští Positive Mind. Tradičně dotanou prostor také zajímavé regionální kapely – Dead Set Against a Pirates of the Pubs z Českých Budějovic, Twist and Shout ze Strakonic, Libido Challenge z Blatné a Exil z Vimperka.

Třešničkou na dortu letošního line upu bude speciální rap'n'rollový set Vladimíra 518, DJ Mike Trafika a psychobilly psisek The Rocket Dogz. Oba interpreti se představí se samostatným vystoupením i ve společném setu.

Předprodej na již pátý ročník tohoto jihočeského festivalu běží prozatím v předprodejní síti GoOut.cz, brzy se také rozjede v kamenných prodejnách ve Volyni, Vimperku, Strakonicích a Praze. Pro více informací sledujte FB stránku či událost festivalu.

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

FB událost: http://www.facebook.com/events/453015561560968/

Předprodej: http://goout.cz/cs/listky/summer-punk-party-vol-5/olm/

 


28.4.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,4
PUNK 1,4
 

Diskuse ke článku - SUMMER PUNK PARTY 2016

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Lesnice
Lesnice - 28.5.2016 20:15

Vladimír 518? WTF? :-D jakože, Vláďa patří co se týče rapperů ještě k těm lepším (říká člověk co hip hop nějak moc nemusí), ale co kurva dělá na punkovým fesťáku??? :-D