Vyšel společný vinyl kapel Backfliping Dog a The Breed.

Vyšel společný vinyl kapel Backfliping Dog a The Breed.Nová společná deska dvou moravských hardcore punkových kapel je důkazem, že jejich členové mají i po více než 10 letech aktivního působení na scéně stále co sdělit. Split vinyl kapel Backfliping dog (BFD) a The Breed nastavuje zrcadlo dnešní společnosti, jak by řekl klasik, odráží problémy soudobé životní i politické reality.

Nekonvenční hardcore punková kapela Backfliping dog se na hudební scéně pohybuje již 13 let. Členové BFD pocházejí z valašské kotliny, odkud pravidelně vyjíždějí za fanoušky i do zahraničí. Druhou součástí nového projektu je rovněž zkušená vyškovská kapela The Breed, která má na svém kontě už jednu vinylovou desku má (album Zeď z roku 2013).

Obě sebranky, které mají v občankách moravskou národnost vám nasypou do hlav jedenáct songů s drsným soundem z vyškovského studia Davos. Střízlivý design vinylu dotahuje celý koncept společné desky do jeho konce. Split na dvanáctipalcovém asfaltu vychází na jaře u PHR Records.

https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/split-7

http://bandzone.cz/backflipingdog

http://bandzone.cz/thebreed

www.phr.cz

 


22.3.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
Breed  

Diskuse ke článku - Vyšel společný vinyl kapel Backfliping Dog a The Breed.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.