Křest na Apríla? Burning Steps to myslí vážně!

Křest na Apríla? Burning Steps to myslí vážně!O co že se jedná? Chlapcům z Burning Steps se po všech patáliích a odkladech podařilo slavnostně dokončit dlouhohrající desku A way Out!
A 1.4.jí co? 1.4.jí v Klubu Buben pokřtí. Kdo jste někdy viděl tuhle mosteckou bandu barových povalečů, tak víte, že kluci dokážou svoje songy zahrát naživo stejně parádně a přesně jako z nahrávek .Bez zbytečných keců a kudrlinek. Punkrock moderního střihu okořeněný vyhrávkami Oty Hereše punkový scény, Bártym. Kdo jste viděl, tak potvrdíte, kdo ne, tak byste to měli rozhodně napravit.

Klukům v rámci křtu předskočí další paráda, ale tentokrát z Vysočiny a to sice Rabies. Pánové se za poslední rok dva vyhráli v jednu z top českých punkrock kapel a možná i proto se stali českým ekvivalentem Rancid (bez prdele). Kluky jsme sice mohli v Bubnu vidět nedávno, ale jak se říká – opakování je matkou moudrosti a tohle opakování rozhodně není nudný, ale nanejvýš zábavný. Tenhle reparát bude stát za to a bylo by vhodné, abyste si ho střihli v hojném počtu a vytvořili oběma kapelám atmosféru, kterou si rozhodně zaslouží.

O afterparty se postarají profláklí (a lehce hibernující) lvi salonů, vámi všemi milovaní dělnící rock´n´rollu a nosiči vinylů DJ´sHrocho – Pio–Tchitcho, takže se můžete těšit na party do rána plnou hitovek, co vás nenechají v klidu sedět a rozhýbou vaše n(N)eposlušné tenisky.

Tak oi a vidíme se 1.4. před pódiem, na baru, pod barem a na parketě.

Kdy: pátek 1.4.2016

Kde: Klub Buben, Myslíkova 8, Praha 2

FB event: https://www.facebook.com/events/496671867200456/

 


18.3.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Křest na Apríla? Burning Steps to myslí vážně!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.