NOVINKA ZE SCÉNY: Tommy Trump Demo 7"Ep - podepsáno krví

NOVINKA ZE SCÉNY: Tommy Trump Demo 7

Právě vychází přísně limitovaná edice 10ti krví podepsaných a označených sedmipalců. Tyto vinyly se od 23.11.2015 draží na aukčních webech Aukro a Ebay a jsou určeny jak pro sběratele raritních desek tak pro fans Frýdecko-Žižkovského punkera který se rozhodl bořit stereotypy české punkové scény.
Singl obsahuje písně Vancouver a Edmonton, ke kterým během roku vyšly na internetu i DIY videoklipy. O grafiku se postaral Robin z Distrait Designs (Brno) a o produkci a sound Filip Helštýn v DIV I DED studiu (Frýdek-Místek). Deska vyšla vlastním nákladem za spolupráce s Adrikem a jeho Archipelag Vinyl a Punkgen.sk
Na léto 2016 Tommy plánuje první živá vystoupení s kapelou která se bude skládat ze známých i neznámých tváří české punkové scény a už dnes můžeme slíbit že se bude na co těšit.
Tommy v těchto dnech pilně pracuje na novém materiálu a plánuje vydat debutový singl. Na nových písních pracuje mimojiné s Petrem Janákem, jenž působí v kapele Trailer Crash (dříve např v Crooked Beats) a je jednou z ústředních postav pražske Garage a Surf rockové scény.

Aktuální aukce:

http://aukro.cz/tommy-trump-demo-7-ep-podepsani-krvi-i5819473885.html

http://www.ebay.com/itm/Tommy-Trump-Demo-7Ep-signed-and-marked-by-BLOOD-/161896162472?hash=item25b1c364a8:g:NcQAAOSwbdpWU1rW

Odkazy:
https://www.facebook.com/TrumpTommy/

http://bandzone.cz/tommytrump

tommytrump.bandcamp.com
 


26.11.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - NOVINKA ZE SCÉNY: Tommy Trump Demo 7"Ep - podepsáno krví

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.