POZVÁNKA: Dÿse (de) + Lastofmykind + Admit One`s Guilt

Dÿse (de) + Lastofmykind + Admit One`s Guilt

Nestavíme hodinky, chceme tě jen pozvat na další koncert Dÿse. Bratři v černobílim sešívanym triku, jak se i u nás už tolikrát představili, maj letos po sadě turné s aktuální deskou Das Nation (2014, Cargo rec.) ještě pár koncertů doma v Německu a chystaj se i k nám.

Baví mě minimalismus, jako životní princip, baví mě hardcore i punk, baví mě hravost novýho cirkusu. Čili naprosto miliju muziku Andreho a Jariho. Vidím je jako ideální duo pro muziku k nějakýmu představení punkovýho novýho cirkusu. Co je nejlepší - oni by vůbec nemuseli dělat doprovod, ale mohli bejt přímo v manéži.

Už to bude skoro deset let, co jsme poprvé mlátili hlavou do rytmu hitu Monstermann z debutového eponymního alba uprostřed Tábora na Free Dim Festu (2007). Nový songy, zvlášť pak Supermachineeyon, z druhého elpíčka Lieder Sind Brüder Der Revolution (2009, Exile on Mainstream) během KRHfestu málem zbouraly foyer prvorepublikové sokolovny v Hostivaři. Pak každej rok koncerty buď s náma nebo Hluch crew. Loni konečně další deska, kterou nám vypiplanou dovezli na Strahov na Sedmičku. Čili dlouhej příběh...

Letos se manéží stane vršovické Café v lese v sobotu 21.11. Dál jsme pozvali instrumentálku Lastofmykind, kapelu která mi neuvěřitelně evokuje Diario, někdejší stájové kolegy Dÿse z labelu z Exile on Mainstream. V rámci cyklu "Ještě jsme tady" večer otevřeme s Admit One's Guilt. Koncerty přeplněný podzim tedy bude krásný. Čekáme tě!

 


18.11.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - POZVÁNKA: Dÿse (de) + Lastofmykind + Admit One`s Guilt

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.