Birds In Row zítra na Sedmičce

Birds In Row zítra na SedmičceBirds In Row zítra opět zahnízdí na Sedmičce

10.11.2015 / KLUB 007 STRAHOV / 19:00

Ospalý počasí plný mlhy a nepříjemnýho mrholení je jako stvořený pro probuzení svejch temnejch stránek. Zítra nás čeká hned trojitej zásah nabroušeným hrotem do odvrácený strany srdce. Birds In Row se vrací na místo činu a doprovází je předvoj, kterej by jim i Satanovo spřežení závidělo.

BIRDS IN ROW (FR)

 http://www.birdsinrow.com/

Je to pět let, co jsem tuhle kapelu viděl poprvé. Na koncert mě přilákalo spojení "hardcore, Francie", který je pro mě určitou zárukou kvalitního večera. Už poprvé mi ale bylo jasný, že tady se nejedná o pouhej surf na vlně nastolenýho trendu. Neuvěřitelná neurotičnost Celeste, naléhavost Amanda Woodward, úzkostlivost Anomie a energie čerstvých Belladone. Birds In Row jen těžko zapadnou do škatulky, kterou si jim vybral. Turné jedou k nové desce "Personal war", která vychází v listopadu opět na Deatwish Inc. Na tom labelu, kterej ustájil většinu kapel, který ovlivnily náš život. Je skoro zbytečný tady psát něco dál, protože kdo ví, ten ví.

ZEIT (IT)

https://zeithc.bandcamp.com/

Souhra okolností je často víc, než jen náhodnej souběh událostí. Když mě Tomáš požádal o zajišťění koncertu těmhle dvěma taliánskejm sebrankám, ještě mi hned nedocházelo, jak moc to do sebe pasuje. Zapínám Bandcamp, pouštím "BIOS" a jímá mě déjà vu – takhle mě na první dobrou naposled chytly HOLY, taktéž ze země proklatě černýho kafe. Energie, žádný táhlý intra a drahý efekty, žádná póza, žádnej úsměvnej paradox. Dřevěná podlaha, tenisky, roztrhaný triko s odérem cibule a jede se do plnejch. 

THE MILD (IT)

http://themild.bandcamp.com/

Uf. Nerad bych sklouznul do ulízanýho patosu, ale The Mild doplňujou tuhle skládačku jak poslední díl puzzle. A čekej všechno, ale rozhodně ne cokoliv "mild". Nekompromisní mix black metalu, grindcore, a violence je to, čim se zhruba budeš snažit popsat tu smršť, která tě nemine.

FACEBOOK EVENT: https://www.facebook.com/events/513521132147161/

Koncert je nekuřácký.

 


9.11.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Birds In Row zítra na Sedmičce

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.