Návrat do budoucnosti ve stylu THE FIALKY - videoklip Holiday!

Návrat do budoucnosti ve stylu THE FIALKY Videoklip Holiday pražské kapely The Fialky odkazuje na filmovou trilogii Návrat do budoucnosti, která letos slaví 30 let od svého vzniku. Kapela se v bláznivém klipu probudí v Pražském klubu Buben, kde dostane klíče od stroje času. S tím absolvuje přesun do roku 1979 na vystoupení Sida Viciose. Hned po tom co se změní dějiny, následuje odlet do budoucnosti, kde vidí samu sebe za deset let.

Realizaci klipu má opět na svědomí Robert Harvánek, který s Fialkami spolupracuje už víc jak tři roky. Písnička Holiday pochází z posledního EP Stínadla (celé k poslechu na http://bandzone.cz/thefialky ), které vyšlo na jaře u PHR records jako bonus k desce Best of u příležitosti letošních patnácti let kapely. Klávesy do skladby nahrával Rosťa z kapely Fast Food Orchestra.

"The Fialky komentují klip: Je tam prostě všechno: Sid Vicious, no future, klub Buben i lítající auto! Takže lepší už to ani bejt nemohlo."

Nejbližší koncerty The Fialky odehrají ve čtvrtek 17.9. v Pražském Bubnu, v pátek 18.9. Hradci Králové U bejka a v sobotu 19.9. v Brně v novém klubu Even, jako doprovod německé kapely Berlin Blackouts, která je následovníkem dobře známých Radio Dead Ones. Víkend po tom pak sami navštíví Slovenský Barďějov a Bánskou Bystrici.

https://www.facebook.com/thefialky

http://www.csfd.cz/film/10128-navrat-do-budoucnosti/


15.9.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
 

Diskuse ke článku - Návrat do budoucnosti ve stylu THE FIALKY - videoklip Holiday!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.