The Unholy Preachers (cz) - křest EP

The Unholy Preachers (cz) - křest EP

THE UNHOLY PREACHERS (cz)

http://bandzone.cz/theunholypreachers

www.facebook.com/TheUnholyPreachers

V8 WANKERS (de)

www.facebook.com/V8Wrock

www.v8wankers.de

Kazatelé se letos po dálnici jménem rock`n`roll řítěj jako truck šoférovanej sjetym psychopatickym trestancem, kterej na útěku odprásk šerifa a řidiče kamionu nechal svázanýho ve škarpě na pospas osudu. Na červenejch nestaví a modrý majáky policejních aut ve zpětnym zrcátku už ani nepočítá. Od vydání prvního EP uplynulo sotva pár měsíců a pánové už se pomalu chystají atakovat nás stejnojmenným kotoučem, tentokrát ovšem s pořadovým číslem II. Připomeňme, že The Unholy Preachers rozfázovali vydání nové desky FUCKIN´ AMEN BABY na tři samostatná 10“ EP, tedy tři samostatné křty ohnivou vodou a párty očistcem.

Tři autorský skladby a jeden cover se nesou v duchu punkem říznutýho drzýho rock’n’rollu (jak už je u bezvěrců zvykem) a křtít se nebude nikde jinde, než na milovaný domácí Sedmičce. Na pódiu se ukáže při křtění a hostovačkách několik velmi zajímavých hostů – Brian z Moonshine Howlers, Vasil z bývalých Gangnails, Marquet z Nano!

Velmi speciálním hostem večera se stanou V8 Wankers z německého Offenbachu. Už z názvu je jasný, že tihle grázlové jsou ve svým živlu jenom když kolem smrdí benzín, v žilách koluje whisky a rock`n`roll z repráků loupe tašky ze střechy. V Čechách se představí poprvé, i když slaví už 15 té výročí! Za sebou mají 8 studiových alb a do Prahy přivezou vokázat to aktuální HARDEN THE FUCK UP. Jestli má německej dirty rock´n´roll vlajkovou loď, pak Lutz Vegas a jeho pirátská smečka držej její kormidlo pevně v rukou. Připravte se na večírek, proti kterýmu je peklo jenom hrou na doktora se školačkama... Bez úhony nevyváznete!

AFTER PARTY – DJ Plastico

https://www.facebook.com/events/1037213776298338/

Open 19:00 / Ticket 150,-

www.ladrogang.cz

www.facebook.com/ladrogang

 


7.9.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - The Unholy Preachers (cz) - křest EP

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.