Zakoule punk fest 2015

Zakoule punk fest 2015Za Koule fest: Punkáči se tradičně sejdou v Modrý Vopici poslední čtvrtek školního roku

Pražský klub Modrá Vopice předloni oslavil 20 let fungování a po celou tu dobu byl pro punkové kapely této dekády domovem nebo pravidelnou zastávkou jejich koncertních výjezdů. Za zmíněnou dobu tu hrály snad všechny tuzemské aktivní punk kapely současnosti. Veškeré koncerty tu mají svou osobitou atmosféru a díky těmto faktům není divu, že se akce kromě mladých punkerů a punkerek zúčastní i pamětníci. Pro ty bude čtvrteční odpoledne určitě pěknou připomínkou časů, kdy ze zmíněného „výza“ v přestávkách mezi pogem škrábaly žiletkou pětky.

Za symbolické vstupné (200,-) si během večera budete moct užít kapely: Punk Floid, N.V.Ú., The Fialky, Shadow of television, Sex Deviants, Desert of teh day a solvé vystupení Sidoše ze Starých pušek, kterého exklusivně doprovodí kamarádi na banjo a tahací harmoniku! Rozhodně je na co se těšit!

Akce se koná v prostorách klubu s otevřeným bokem, takže za každého počasí. Koncerty odstartují po páté hodině a skončí v jednu ráno, kdy bude pokračovat punková pouštěčka. Venku grilovačka, naložené kýty i vege pochoutky! Akce se koná den před vysvědčením, pro které si půjdete rovnou z koncertu!

Časový plán na webu: modravopice.eu

Čtvrtek 25. 6. 2015 – Klub Modrá Vopice, Praha

start 17:00/ vstup 200,- (jen na místě)

https://www.facebook.com/events/102917943377406/

 


24.6.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Zakoule punk fest 2015

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.