CIDRE PUNK FEST

CIDRE PUNK FEST Termin: 14.7.2019
Vstupné: 150,-
Místo: Újezd u Chanovic 47 (10km od Horažďovic), Moštárna

kapely:

 
Na druhém ročníku zahrají:
 
STAGEWAR (thrash 'n roll, Německo - Frankfurt n. M.)
Těšte se na nekompromisní thrashovou jízdu! Kluci z Frankfurtu právě ve studiu finišují další album, těšte se na thrash'n'rollové riffy okořeněné punkem, old-choolem či hardcorem. Chci vidět pořádný circle pit a mlácení hlav! :)
 
P.V.A. (punk rock, Plzeň)
Dnes už legendární punkrocková kapela se za svou dobu své existence také nevyhla pauzám a personálním změnám, ale to nic nemění na tom, že to Majklovi a spol. stále skvěle hraje. Přijďte se přesvědčit a zavzpomínat na songy ze studiovek Prasata Vyšší Autority či Poruchy Vitální Aktivity!
 
RETROPROTEST (hardcore punk, Prachatice)
Kritická situace, Telex, Davová psychóza, F.P.B., H.N.F., Šanov. Cover/tribute/revival projekt hrající československé hity punku a hardcore z 80. a 90. let. Old Punks Never Die!
 
TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (hardcore punk, Praha)
Rychlý a energický punkrock říznutý hardcorem vás zvedne ze židlí a nakopne do zadku! TST se na scéně pohybuje přes 10 let a jejich posledním počinem je (zřejmě už vyprodaný) split vinyl s kapelou ThANX.
 
CONOPED (hardcore punk, Strakonice)
Thrash, hardcore, crust, punk nálož! Co víc si můžeš přát?
 
MOREK (alternativní rock, Blatná)
Nová nadějná kapela z města Blatná s frontmanem Vojtou (můžete znát z kapely Křečový žíly) koncem minulého rok pokřtila své první album Bestie. Kapela letošní ročník Cidre punk festu odstartuje.
 
afterparty:
SKÁČKO (dnb, Praha)
A komu to bude málo a bude chtít dále trsat, toho určitě potěší člen pražské dnb crew Drumbassterds.cz. V jeho setech uslyšíš spíš temnější skladby s basovou linkou, starší i novější neurofunk, jump up a v neposlední řadě klasický jungle, dnb 90. let. Nebrání se také drum and bassu s prvky reggae, ovšem občas zabrousí i do vokálovek s tanečním nábojem.
 
Dále se můžete těšit na lokální cidre Divoké jablko, pivko, spoustu jídla i pro vegany, stanovou vesničku - takže stany či alespoň spacák sebou!
 


19.3.2019   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - CIDRE PUNK FEST

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.