Wosa

Wosa

Naše současná sestava:

V. Janák - zpěv, kytara,

A. Janáková - basa, keyboard

V. Stolbenko - bicí

Styl: punk-pop
Ješte hrajou
Město: Praha
Telefony: 603502697
Emaily: vojtajanak@seznam.cz
WWW: http://bandzone.cz/wosa

Tuhle kapelu jsem založil já (Vojta Janák) s bubeníkem Vojtou Stolbenkem na jaře 2005. Já jsem dřív hrál v kapelách kterými byly JADERŇÁCI, SAMLUX a kapela JEŠTĚ NEVIM. Ty se, ale před tím než jsme založili wosu dávno rozpadli. Tenkrát jsme ještě nevěděli, jak se jmenovat a tak jsme řikaly jenom ,,naše kapela´´. První půl ro(c)k jsme prakticky moc aktivně nezkoušeli. Průměr zkoušek byla 1 za 1 a půl měsíce. Tak jsme aspoň hodně kecali po telefonu a řikali si naše sny o ,naší kapele´´. O prázdninách 2006 jsem byl 3 dny u Vojty Stolbenka na chatě a tam jsme poctivě zkoušeli tak 6-7 hodin denně. Ten ostatní čas jsme strávili na kole někde po okolí nebo skládáním songů. V roce 2006 o prázdninách jsem se seznámil se Sašou Sedláčkem, který v té době hrál na klávesy a tak jsme se rozkecali o ,,naší kapele´´ a tak nějak jsme ho k nám taky vzali. Zkoušeli jsme hlavně já a Saša, protože u nás ve zkušebně, kde jsme do teď, nebyla bicí souprava, tak jsme s Vojtou zkoušeli tak nějak často jako dřív. Se Sašou jsme natočili několik demosnímků, ale některé se bohužel nezachovaly kvůli mému starému počítači, který shořel a na který jsme spoléhali. Z té doby (2006-07) máme asi čtyři skladby které jsme dříve vypálili na CD. Ale jeden shořelej počítač nás neodradil (proč taky) a tak jsme zkoušeli dál. Saša už v roce 2008 jednou přitah od nich ze školy pár kluků se kterými jsme třikrát zkoušeli v pujčené zkušebně (u bubeníka Anety Langerový). Mezi nimi byl i Rafik a Leny, se kterými jsme zkoušeli v mojí zkušebně.

Však (nevim přesně kdy) jsme Rafika vyhodili kvůli zdržování kapely a nahradil ho Vojta Stolbenko, se kterým jsme bohužel bez Saši který nemohl, 16.12.2008 odehráli kocnert,ze kterého si můžete pustit video. Krátce po tom, co jsme vyhodili Rafika po nás začal jeho otec vymáhat peníze, protože tvrdil, že jsme Rafikovi bicí poškodili, jenže v tomhle stavu je již do mojí zkušebny přivezl (na to mám fotodokumentaci) a my jsme alespoň poznali co jsou zač...

12.5. jsme odehráli koncert na radnici Prahy 13 (koncert vítězů pěvecké soutěže Butovický zvoneček, ve kterém Vojta Janák zvítězil). Měli jsme poměrně velký úspěch a všem co na nás přišli děkujeme.

Za chyby v textu neručíme.


vloženo 30.9.2009   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
 

Diskuse ke kapele - Wosa

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.