Expandeer

Expandeer

Sestava:

Levaj: Zpěv

Libor: 1. kytara

Monika: 2. kytara

!veta: Basa, doprovodné vokály

Michal: Bicí

Založena: 2007
Styl: punk/hc
Ješte hrajou
Město: Pardubice
Telefony: 777 966 355
Emaily: expandeer@centrum.cz
WWW: http://bandzone.cz/expandeer

Historie od založení do prvního konzertu

Někdy kolem Vánoc 2oo6 jsem začal celkem vážně uvažovat o založení kapely a během jara 2oo7 jsem do toho začal zatahovat Vorlajze (následovně náš první bubeník) který chodil do třídy s Liborem, kterému nakonec připadla role kytaristy. Liborova sestra, Iveta, v té době hrála v kapele Life Posession na bicí a tak na ně Vorlajze začala učit a sama se ujmula basy. Toto vše proběhlo v červnu 2oo7. 7.7.2oo7 tak oficiálně vzniká kapela Expandeer… jak jsme na název přišli nevím a myslím, že to kloudně neví nikdo z nás. Přes prázdniny jsme pilně zkoušeli materiál, který jsem měl už zhruba půl roku napsaný… některé věci z tohoto období prošli až do současnosti a hrajeme je stále, jiné skončily v propadlišti dějin (všechny texty najdete na www.archerovo.ic.cz ) Zhruba do Vánoc 2oo7 jsme v této sestavě zkoušeli v Chrudimi, pak ale kvůli vnitřním neshodám odešel Vorlajz a zhruba měsíc jsme zkoušeli bez bubeníka. V březnu přichází do kapely Michal, skvělý bubeník kterýho si snad ani nezasloužíme. V této sestavě 1o. května 2oo8 v Agoře nahráváme první demo album s jedenácti písničkami. 60 kusů jsme během měsíce téměř beze zbytku vyprodali. V pátek 13. června jsme zorganizovali a odehráli relativně úspěšný konzert v Doli klubu v Pardubicích a poté následovali další a další budou následovat. Punkujeme dál!

 http://bandzone.cz/expandeer


S kapelou bysme chtěli slyšet nějakej nestranej názor (pište do diskuse), čili recenzi na to co produkujem na našem demo albu Jelenovi Pivo Nelej co sme vydali loni třeba od více lidí, jen by nás zajímalo co si o tom posluchač myslí bez zástěrky.


vloženo 26.1.2009   |   Komentářů: 2   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,5
jde to 1,5

Ke stažení:

 

Diskuse ke kapele - Expandeer

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
markus
markus - 11.11.2009 10:02

Jako hudebně to je zahraný dost dobře, hlavně ty live skladby. Líbí se mi bubny.Jinak se mi to moc nelíbí,prostě nic novýho ,klasika akordy písničky texty... jako neříkám že to je špatný alě mě osobně by to nezaujalo i když třeba zpívate i něco anglicky. smajlik - 14smajlik - 3

 
Rattus
Rattus - 24.10.2009 10:58

Ty brďo, nečekaně to zní celkem dobře :) Pánové (a dámy) koukám umějí i hrát.
Dobrééé