Vedlejší Projekt

logo kapely

Sestava

Aný - zpěv
Honza - kytara
Radek - baskytara
Tomáš - bicí

 

Založena: 2007
Styl: punkrock
Ješte hrajou
Město: Kladno / Brandýsek
Emaily: honzik.pps@centrum.cz
WWW: http://www.bandzone.cz/vedlejsiprojekt

Historie kapely

Takže, všechno to asi začalo někdy koncem roku 2006, kdy jsme Já (Honza) a Radek (tou dobou ještě velmi pilní studenti) seděli u píva rozjímajíc o všedních starostech života. Během debaty došlo taky na hudbu a jelikož Radek už v jedné kapele hrál, ale nevyhovoval mu styl a způsob „vedení“ kapely, podal návrh založit kapelu vlastní, která by hrála styl který mu vyhovuje a hlavně s lidma který mu takříkajíc sedí a nemusí se s nima furt jen hádat. Já jakožto momentálně nikde nehrající jsem mu na to okamžitě kývnul, neboť jsem z toho cejtil hodně dobrou příležitost.

Tím bychom začátek měly (kytaru a basu), říkali jsme si, ale nastal problém v podobě zpěvu a bicích. Zpěv ani jednoho nás nepřipadal v úvahu, neboť oba máme telecí hlasy a čistě ze sebe nevydáme ani tón. Mezi tím se v kapele, kde hrál Radek odehrála velice nemilá, avšak pro naší kapelu přínosná událost. Spory v jejich kapele vyvrcholily tím, že Radek a jejich zpěvačka Aný odešli. Radek oznámil Aný, že spolu máme v plánu založit kapelu, a že by nám mohla zpívat, ani chvilinku neváhala a už jsme měli zpěvačku.

Dlouho po tom se věci moc nehejbaly, až skoro po půl roce jsme v hospodě narazily na Tomáše, kterého znal Radek jen od vidění a slyšel o něm, že prej hraje na bicí, no a slovo dalo slovo a Tomáš byl náš.

Na jaře 2007 jsme sehnaly zkušebnu v bývalý školce v Brandýsku a začalo se zkoušet. V lednu jsme zapluly do studia a zkusily si natočit demáček abychom věděly jak to vůbec zní, no a povedlo se. Natočily jsme 10 kousků za víkend (dodneška nevim jak jsme to dokázaly tak rychle), mno a snad to i má nějakou tu budoucnost. Koncert zatím žádnej nebyl, bo jsme na něj neměly dost songů, ale teď už je to všechno jinačí, a už můžem vesele hrát.

 


vloženo 17.2.2008   |   Komentářů: 1   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,4
jde to 2,4

Ke stažení:

 

Diskuse ke kapele - Vedlejší Projekt

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
rockforpeople
rockforpeople - 3.8.2008 22:50

Mno nezni to vubec spatne rad to uvidim nekdy nazivo, do Brandyska nemam daleko:)