Anti-chords

Anti-chords

Sestava

Michal - řev, kytara
Luci - basa, zpěv
Páša - kytara, zpěv
Chlív - bicí

 

Založena: 2002
Styl: punk
Ješte hrajou
Emaily: anti-chords@post.cz
WWW: http://www.anti-chords.wz.cz/

    Kapela vznikla někdy v zimě okolo roku 2002 pod názvem Chaos82 v sestavě Michal (zpěv a kytara), Luci (basa) a asi tisíc různých bubeníků, kteří se střídali jako n aběžícím páse. Toho času vznikla většina současných válů, jenž však díky častým personálním změnám jen velmi těžko spatřovali světlo světa. Vzniklo pár nahrávek nevalné urovně a po zrušení zkušebny šla kapela na nějaký čas definitivně k ledu.

    Po zimní přestávce se dala parta znova dohromady, ovšem s personálními změnami. Na post druhého kytaristy nastoupil Páša, jenž po ukončení jeho angažmá neprodloužil smlouvu v kapele Pangejt a stal se tak volným hráčem, čímž pádem jsme za jeho přestup nemuseli zaplatit ani korunu... Do základní sestavy se zapracoval bez sebemenších problémů hned během zimního soustředění. Už od prvního zápasu se zařadil mezi nejplatnější tráče týmu, ale až čas opravdu ukázal, že jeho hra na hrotu kapely je pro celý celek nepostradatelná. Tým změnil generálního sponzora a tak byl nucen se přejmenovat na Anti-chords.

     Na jarní část sezony 2005 však Pan M., manažer týmu, zrealizoval jeden z největších tuzemských přestupů jara a na hostování přivedl oporu a hvězdu zadních řad bubeníka Chlíva (ex. Averze). Takto posílený se tým Anti-chords vydal vstříc utkáním jarní části ligy a sehrál i přátelské utkání v Berlíně (viz."Shows"). Nová bubenická akvizice Chlív se rozhodl prodloužit hostování i na podzimní sezonu a tak se dá předpokládat i stoupající forma ambiciózního týmu.


vloženo 2.2.2007   |   Komentářů: 4   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,4
PUNK 1,4
 

Diskuse ke kapele - Anti-chords

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
lipan
lipan - 20.4.2007 9:22

jo poslechnete si ty dva songy co maj na ukazku petrovi kameny sou pareádní musim si tu kazetu objednat..

 
Anonym
Anonym - 9.4.2007 15:55

miluju tuhle kapelu anti-fasmajlik - 7smajlik - 7smajlik - 7smajlik - 13

 
Anonym
Anonym - 9.4.2007 15:54

smajlik - 15smajlik - 7smajlik - 13smajlik - 19smajlik - 21

 
Všivák
Všivák - 3.3.2007 0:03

Tak tohle je hodně dobrá kapelkasmajlik - 5