Svoloč

 SESTAVA:


 

 Máňa:

Buben, zpěv,

mana@svoloc.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Pajda

Kytara, zpěv

pajda@svoloc.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 Dafný:

Basa, Vokály

dafny@svoloc.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 Tomik:

Kytara, Vokály, 

tomik@svoloc.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Styl: VILLAGE PUNK
Ješte hrajou
Telefony: 604 621 287 - Máňa, 604 965 799 - Pajda
Emaily: mana@svoloc.cz , pajda@svoloc.cz
WWW: http://www.svoloc.cz/

Úplně první záchvěvy o vzniku kapely byly v Lounech, kde jsme popíjeli. Slovo dalo slovo a kapela byla na světě. Původně mělo jít o skupinu, kterou budou všichni znát, všichni o ní mluvit, číst si o ní na internetu, ale nikdo ji nikdy neuslyší, protože vlastně nebude vůbec umět hrát. Kapela dostala název podle nechutné pochutiny, která se v místní restauraci prodává „Býčí žlázy“. O těch se mluvilo všude mezi známými, kteří nápad podpořili a dokonce se i zapojili. Časem nás název omrzel a nahradili jsme ho dvojsmyslným „Nevinný výstřik“.

ALE POZOR !!!

To se ještě nevědělo, že mezi námi je několik nadšenců, kteří sní o živé kapele a nakonec se po pár měsících, možná letech sejdou na horách a dávají si ultimátum. Začátkem března si Máňa koupil bicí a začal se na ně učit. Pajda zvládal pár akordů na španělu, tak si jen koupil starou nefunkční elektrickou kytaru, kterou si provizorně opravil. Pučili jsme si podomácku vyrobené kombo a kapela o dvou členech, která neměla ještě ani název, během dvou týdnů sesmolila první tři hity. Další nadšenci pochopili, že to myslíme vážně a postupně se přidávali. Jondys, který přinesl dalších pár textů s námi začal zpívat. Chyběla basa. Té se ujal nikdy nehrající Pafson. Druhou kytaru si vzal na starost Dafný. V této sestavě jsme se drželi opravdu dlouho. Pafson zkoušky z časových důvodů příliš nenavštěvoval a nakonec to vzdal. Dafný se tedy místo na kytaru začal od počátku učit na basu, což nás malinko zdrželo. Jondys s námi zpíval celkem často, ale koncem roku 2003 z ne příliš dobře objasněných důvodů kapelu opustil. Těsně před jeho odchodem dostala kapela svůj definitivní název SVOLOČ.

Od té doby se kapela nezměnila. Během jednoho roku se dalo dohromady celých 15 skladeb, které se stále zdokonalují a čas od času, někdo přijde s něčím novým. Basa, bicí a kytara se začínají sehrávat a postupně zdokonalovat a to samozřejmě vede k tomu, že se pracuje na dalších nových skladbách, které doufejme již brzy bude možno slyšet na připravovaném cédéčku.

Po jeden a půl roce jsme zapracovali ve studiu A-Zyl v Teplicích na našem prvním CD s názvem BĚDA VÁM...! V tuto dobu máme už něco málo přes dvacet skladeb a deset z nich vám představujeme na tomto albu. Album jsme nahrávali v Teplicích od 29 do 30ledna

4. Ledna 2007 s náma začal zkoušt Tomik druhou kytaru.

Společně odehrajem několik koncertů, nazkoušíme pár věcí a o dva roky později 25.4.2009 vydáváme naše druhé studiové album s názvem Denní tisk, kde je poznat Tomikův vliv v kapele. Nesmíme ale usnout na vavřínech a tak se musí cvičit a cvičit.


vloženo 2.6.2006   |   Komentářů: 7   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,8
jde to 1,8
 

Diskuse ke kapele - Svoloč

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Anonym
Anonym - 2.10.2007 13:16

smajlik - 3 Díky za super názory Svoločák Pajda smajlik - 13

 
Anonym
Anonym - 30.7.2007 19:06

Na invalidáku neměli chybu!!

 
Anonym
Anonym - 26.6.2007 9:16

smajlik - 5 super!!! nej na invalidaku!!! smajlik - 7

 
Anonym
Anonym - 21.6.2007 11:31

smajlik - 21

 
Anonym
Anonym - 24.3.2007 15:43

v pohodě kapela a CD je volně ke staženísmajlik - 5

 
Dudlen.-Wajgl
Dudlen.-Wajgl - 23.1.2007 22:12

Přesně tak,Svoloč je super kapela!smajlik - 3

 
Anonym
Anonym - 8.1.2007 12:31

Svoloč jsou super a hlavně toho dělaj pro punk v našem okolí opravdu hodně.


Petr