Zpytleven

Zpytleven

Zpěv - Jirka Rydlo

Kytara - Pavel Ševc

Basa - Filip Ticháček

Bicí - Jarda Ševc

Založena: 2007
Styl: punk-rock
Ješte hrajou
Město: Provodov-Šonov
Telefony: Booking: 775919531
Emaily: zpytleven@seznam.cz
WWW: http://bandzone.cz/zpytleven

Kapela vznikla koncem roku 2007. Všechno začlo alkoholovým opojením pár znamejch a chutí oživit starou pecku od skupiny PRASOPOLIS.

 (To tehdá zpěvák měl kapelu která se rozpadla po přetržení harmonyky , což byl jedinej nástroj plus obal od ní co sloužil jako bicí)

Začlo se zkoušet v garáží a po měsíci následovalo první hraní v místním hostinci. Šlo o pobavení znamejch a texty byly o místních figurách. Díky lidem co dorazili a pobavili se s nama, zůstala kapela i nadále po spolu. Má za sebou několik odehranejch koncertů a koncertíků.

V srpnu 2009 se podařilo nahrat demo CD s deseti kouskama. (kvalita odpovídá podmínkám ve kterejch se nahrávalo)

V současný době se pracuje na dalších nových věcech.

PUNK´S NOT DEAD!


vloženo 3.8.2010   |   Komentářů: 1   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,2
jde to 2,2
 

Diskuse ke kapele - Zpytleven

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Medvěd
Medvěd - 4.8.2010 19:00

No tak to tady ted poslouchám a musím se smát :-)))) Hnedle první klišovitá skladba "Anarchie" ,no tak ta mě dojala,vědší hovadinu jsem neslyšel :-))))) Jo,anarchii v hlavě máme.... :-))) Hm,Eva a Vašek,další tuctovka,i díky týhle jsem plnně přesvědčenej,že ta pětka v hodnocení tam je na místě !!! :-))) Co tam máme dál ... Skladbu "Kanál" ,kde se nemůžu ubránit tomu,že slyším starý Totální nasazení někde okolo roku 1992.Ale narozdíl od kapely Z pytleven ty Totáči v tehdejší době byli originál... Klauna snad ani komentovat nebudu,to ani nejde (Totáči dvě :-))) ). Ale abych to jen nekritizoval,tak skladba "Lahváčový pole" docela jede (nechválím kuli tomu,že miluju pivo) a je to dobrá halekačka.No dobrá,dá se :-) Další skladba už ale zase jede ve starejch kolejích,prostě šablonovitost a nuda... Song na to , též.No a až do konce je to vlastně stejný.Kapela mě nenadchla ani omylel,ale to jsem ani nečekal.Krom sotva jedný skladby kapela,kterejch je u nás mraky...