VEvývoji!

VEvývoji!
 • Honza Černý - (baskytara, zpěv, údržba vozidel)
 • Rosťa Steiner - (kytara, zpěv, fouk do harmošky)
 • Boris Ha - (bicí, zpěv, likvidátor všeho ke konzumaci) 
 • Mikuláš Martin Pejcha - (saxofon, příčka, řev)
  • Založena: 2008
   Styl: ska-punk
   Ješte hrajou
   Město: Liberec, Rokytnice nad Jizerou, Nové M.p.Smrkem, Železný Brod
   Telefony: 739 626 356, ICQ: 375 290 767
   Emaily: Booking: R.Steiner@dwd.cz
   WWW: http://www.vevyvoji.com/

   • Podzim 2008 - Stěhování z rodné hrody Moravské Třebové do nové hroudy Liberce (Rosťa 20) za studijním účelem. Rozchod s kapelou Mimo Jiné a hledání nových muzikantů na severu Čech. Po měsíci první muzikant vhodný ke spolupráci (Honza - baskytara - 23?) - bývalý člen skupiny ParalenIbalgin. Bez vizuálního kontaktu až do února 2009 plánování administrativních blábolů a snění o neskutečných kravinách:-D....
   • Zima 2008 - Ozývá se druhý bubeník (první dostupný - Boris (16,5 let) ). První schůzka s Borisem v obechodě Klimatex v OC Delta v Liberci počátkem roku 2009. Stěhování bicích do nové mrňavé zkušebny v Liberci a první vizuální kontakt s Honzou a jeho favoritem - únor 2009.
   • Vznik názvu počátkem února 2009 na popud manažera skupiny Oranžovej Vykřičník - Martina Višni - který uvedl do programu koncert na 15.5.2009 v Libereckém studentském klubu Vlak "kapela ve vývoji." Z toho plyne název INconstruction.
   • Únor 2009 - konkrétně 27.2.2009 prvvní kladná odpověď na inzerát!!! Hurá, zkušebna!!! Vypdá to, že se zařadíme po bok tisíců garážovek. Ne že bychom se netěšili, ale konečně si drnknem! Super! Na to že za dva a půl měsíce je první koncert je to celkem hustý!
   • Březen 2009 - Cesta Honzy a Rosti na moravu pro aparát, koberce a další nutnosti, 14.3.2009 první oficiální zkouška v nové zkušebně. První tři písničky ve stylu ska-punk-rocku udávají směr, kterým se Ryzí INconstruction z hor bude obírat.
    (Boris se stává opravdovým pankáčem, jelikož nosí ze školy samý koule a docela na to sere:-D...)
   • Duben 2009 - Několikero zkoušek a první koncertík o čtyřech písničkách na oslavě narozenin Pardálka, Spektra, Leničky a spousty dalších lidí u Čobola v Moravské Třebové. Začíná příprava na první velkej koncert na Majálesu ve Svitavech. Tímto díky všem za velký množství nabídek...
    Taky první špatné zprávy - zrušen koncert ve Vlaku - což měla být Liberecká premiera. První společná oprava Barkase jakožto kapelního automobilu, a co jest nejdůležitější - dokončení hrubého playlistu na 8 písničkách: Bandzone a plánování nových koncertů na prázdniny a podzim 2009.
   • Červen 2009 - vznikla za podivných okolností na odivné zkoušce nová písnička, 9. v pořadí a kapela se vypořádává s koncem školního roku a sem tam s nějakým tím zdravotně duševním problémem. Příprava na koncert v Semilech a vstup do celorepublikové soutěže Skutečná liga 2009. Nově též spolupráce s dvoutýdeníkem Otazník14 a jeho majitelem Tomášem Gambou.
   • Červenec 2009 - potkala nás největší katastrofa v životě. Nějaký pazmrd nám ukradl nástroje a jeden aparát, takže nemáme na co hrát.
    17.7.2009 se kriminálka dopracovala konečně zdárného výsledku, takže čekáme na telefonát, kdy nám vrátí naše věcičky. Těšíme se na plac!!!
    V červenci se teda dějou věci - Honzik kupuje nový zesilovač - Marshall, přichází nová členka Kamilka - saxofon - a Rosťa, aby nezůstal pozadu, přechází z Randalla k firmě Marshall (JCM 800). Když to shrneme, tak červenec byl měsíc plný zklamání, překvapení, útěků a nářků, zábavy a šílenství. Prostě SKA měsíc.
   • Srpen 2009 - dokoupili sme všechny věcičky, který se nám z ukradených nevrátily a hrajeme dál o 107. Hnedle 1.8. hrajeme první koncert s naší Kamilkou. Rosťa dostal vyhazov z bytu, takže na pár dní je z něj bezdomovec:-D - kam až člověk padá když se nedaří:-D...
    Kamilka nám odjela na nějaký to tábor hudební kdo ví co vymýšlet s tím svým saxofónem a tak hrajeme sami... A důležitá věc VEvývoji! - výroba prvních dvou kousků odznáčků!!
     • Září 2009 - Dohrávky zpěvů do dvou nových písniček sem na Bandzone. Konkrétě SKAnovinka JAM-I-CA a song Jako Volt. Umístění JamajSKÉho songu na Bandzone.cz. Rosťa po třičtvrtě roce odchází c práce a nastupuje do školy, tímto se kapela stává o5 čistě studentskou "socka" kapelou:-D. 14.9.2009 první koncert za účasti dvou zahraničních kapel - Boobi Trap (USA), Confuzed (SWI) - v klubu Vlak v Liberci. Postupně vyprchává Kamilka Kalenská
     • Říjen 2009 - Průšvih na Duku Festu III. kam dorazilo fakt hafo málo lidí. Jen o 15 víc než na koncert Imodia týden před tím. Tímto na delší dobu končí naše moravské tour. Následuje chaotický říjen s koncerty každý víkend (6.10. dokonce i ve všední úterý). Šílený množství sněhu, který napadlo v Liberci v den 15. To tu ještě nebylo, a aby toho nebylo málo, přichází nový saxofoniska Mikuláš Martin Pejcha.
      Dál tisk obrovskýho hafa nálepek 3 druhů - naleznete na www.vevyvoji.rajce.net .
     • Listopad 2009 - Honzíček nám po koncertním boomu v říjnu ujel na tři týdny do Anglického Plymouthu, tak trénujeme s Boriskem a Mikulášem akusticky naše číslo. Nakupují se nové věci do studia a vrcholí přípravy k nahrávání CD. 
     • Prosinec 2009 - Přihlášeni do soutěže Rockmatch a jinak trénování nových písniček, sehrávání s Mikulášem a hromada praštěnejch nápadů. Každovíkendový ochutnávky všeho k ochutnání v Globusu a podobně....Sehnali jsme konečně pořádná kamna do zkušebny, tak nás už ani velké mrazy nepřekvapí. Přicházejí nabídky ke hraní, a jaro už teď vypadá dosti zaplněně.
     • Leden 2010 - Druhý rok existence načínáme soutěží Rockmatch v klubu Vlak, v níž jsme postoupili ze základního kola a rovněž tak i v soutěži XT3 startér v klubu XT3 v Praze. Do zkušebny nám přibyl nový přírustek a to ten nejdůležitější ve formě plynových kamen. Rosťa rozprodává aparatury a nakupuje nové, tedy, snad míříme konečně ke klidové fázi na straně kytary. Koncerty se načítají a vysvědčení tomu odpovídá:-D...
     • Únor 2010 - Druhý měsíc roku 2010 přináší šílený chaos. Nejen to, že Mikuláš dostal zákaz hraní za neuspokojivé výsledky ve škole, ale navíc jsme přišli o vozidlo, jemuž skončilo STK. Dáváme tedy zimní pneumatiky na Barkase a snažíme se jej vypulírovat na akci měsíce DWD fest. Další pár akcí a přichází pomalu ale jistě...kdo?
     • Březen 2010 - Ano, on, divoký březen 2010, který máme až nad hlavu natlučený hraním.

      • vloženo 9.3.2010   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

       Hodnocení
       1.     2.     3.     4.     5.    
       (1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
       hodnoceni - 1,6
       jde to 1,6
        

       Diskuse ke kapele - VEvývoji!

       Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.