A Crash

A CrashPunková formace (kytara, basa+zpěv, bicí), která se snaží hudbou pobavit a mít z ní dobrý pocit, a když se najde někdo komu se to líbí tak máme hroznou radost. Naše nahrávky sice nezní jako božský Kája, jde o zábavu a radost o kterou se s vámi chceme podělit na koncertech.

Založena: 2007
Styl: punk-rock
První koncert: 23.3.2008
Ješte hrajou
Město: Praha
Telefony: 731140372 David
Emaily: acrash@seznam.cz
WWW: http://bandzone.cz/acrash

Vznik kapelky by se dal datovat k prvnímu listopadu 2007, kdy po delší době spekulací a přemýšlení se PaTa a Dave rozhodli založit kapelu a na první zkoušku vzali teprve 14ti letého Dana, s kterým už kdysi jednou zkoušeli. Název vznikl z jednoho slova naší první písně, kdy sme do textu zapojili slovo třesk (crash), abychom věděli, kdy je změna melodii a kdy má být uhozen činel jménem CRASH Hodinu na to sme před toto slovo umístili anglický neurčitý člen ,,A´´ a tak se menujem A Crash .

V této formaci (Pata – basa + zpěv; Dave – kytara; Dan – bicí) se dočkáváme prvního vystoupení 23.března 2008 ve Třetím Poločasu na Palmovce, kde sme měli snad hodinu na 5našich písní + rape me (Nirvána). Po tomto, dalo by se říct úspěšném koncertu začínáme pořádně zkoušet a dělat new songy. Ubíhá čas a my už máme na kontě 9 koncertů u nichž za zmínku stojí druhý v Odolené Vodě, kde jsme byli vypískáni a lítalo po nás vše možné. Dále koncert v Kladně, který se neuskutečnil, protože se benga vyhrožovali hospodě kde máme hrát a nikde jinde nás na poslední chvíli nechtěli (prejže nějaká blbá reklama). A prozměnu povedej koncík Na Slamníku, kde spe uspořádali párty pro 5 kapel a bylo tam skoro 100lidí včetně hudebníků (mezi kapelami byli skvělí Paragraf 219).

V létě si koupil Dan svoje první vlastní bicí, a zakoupili sme zpěvouvou aparaturu abychom mohli pořádně zkoušet. K tomu Dave kupuje mic a začne svým pokusem o zpěv doprovázet patu. Po tomto kroku přišlo na řadu naše první CD. Nahráli sme ho sami u nás ve sklepě na počítač z doby kamenný a sami zmasterovali, myslím, že je to poznat =D . Po nahávání posíláme ,,master´´ do rozmnožovny.

Dorazilo CD Discofilie, kde je umístěno 14tracků (mezi nimi pecky jako, Pivo, Nazi di ot, Děda) a 5.12.2008 nám toto album v Modré Vopici pokřtila 100%ní fanynka Carol. Na této akci jsme zažili opravdovej kotel ! Celekm tu bylo kolem 70ti lidí . Mazec, dohrajem tenhle rok dvanáctej koncert na školním festivalu… (sice to stálo za hovno, ale aspoň Dave rozšláp pódium... omylem)

Rok 2009, zkoušíme, hrajeme, nová aparatura, nový songy a 22.5. na Nádražce hrajem před zraky 150lidí, od prvního Rebela a až do poslední písničky Děda se poguje na celej náš play list. To bereme jako velkej úspěch =) A k CéDům přidáváme navíc nové nahrávky z XT3, na nichž je nová hitovka Anarchie

27.10. sme oslavili naše druhý narozeniny a při týhle akci sme narvali Slamník k praskutní, někteří lidi odcházeli, protože tam je prý ,,plno'', ale to je punk. Po první písničce už tam byl slušnej kotel. Pak následovat slet několika energetických písní jako nazi di ot, anarchie,... Na podiu se vystřídalo 5 hostů (Martin V., Henry (Evakuace), Sen, Tom V. Blackie (200gm) ) úžasnej zážitek. Vrcholem vystoupení bylo, když celej slamník (všichni v něm) zpívali s námi Na Slamníku tam je hehehej… úžasný chorálový zpěv. Na koncert dorazilo 100lidí =o)

 


vloženo 8.3.2010   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,9
jde to 1,9
 

Diskuse ke kapele - A Crash

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.