CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Volyňská Summer Punk Párty představuje kompletní sestavu kapel

Summer punk party 2017

Volyňská Summer Punk Párty představuje kompletní sestavu kapel, láká na The Casualties nebo Siberian Meat Grinder

 

Bundy už jsou uložený hluboko ve skříních, místo nich se na přední příčky šatníků derou krátký nohavice a rukávy. To znamená jediný – je tady léto a s ním i pořádná nálož letních festivalů. V poměrně bohaté přehlídce různých open airů se letos už pošesté objevuje i Summer Punk Párty, která se koná 18. a 19. srpna na prvorepublikové plovárně v jihočeské Volyni.

Tradiční návštěvníci už ví, že není nad to dát si zde vychlazené pivo a vlézt si do bazénu, odkud je vidět přímo na pódium. A co k této skoro idylické koupačce bude tento rok hrát? Hlavní hvězdou je americká legenda The Casualties, které není nejspíš nikomu potřeba představovat. Dalším headlinerem je pro změnu kapela z Ruska – Siberian Meat Grinder. Ti v dubnu úplně rozsekali narvanou Sedmičku a podobný výkon se dá očekávat i ve Volyni. Z dalších zahraničních jmen se návštěvníci mohou těšit ještě na hardcore-punkery Darko z Velké Británie nebo legendární Konflikt ze Slovenska.

Tradičně nebudou chybět ani zástupci domácí scény – punkový prapor ponesou SPS nebo Nežfaleš, mladší generaci pak budou zastupovat Just For Being, Chasing Christy, The OXX nebo Unravel. Třešničkami na dortu pak budou vystoupení thrash-rock’n’rollových šílenců Hentai Corporation nebo charismatických I am Pentagon.

Stanování, parkování a koupání je tradičně zdarma, vstupenky za předprodejovou cenu 320,- za oba dny jsou k dostání v síti GoOut nebo na těchto předprodejních místech:

Infocentrum Volyně
Temple Skateshop Strakonice
Hotel Zlatá hvězda Vimperk
Rock Café Praha

 

Na místě budou vstupenky na oba dva dny za 420,-, pouze na pátek za 280,-, jen na sobotu za 380,-! Na viděnou v srpnu ve Volyni!

 

FB event: http://www.facebook.com/events/118814952047386/

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

 


22.6.2017   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
 

Diskuse ke článku - Volyňská Summer Punk Párty představuje kompletní sestavu kapel

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.