CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

10. JamRock - jen to nejžádanější!

10. JamRock - jen to nejžádanější!

Očekávejte ty nejznámější kapely, jako jsou MIG 21, Wohnout, Anna K, Mandrage, Xindl X, Michal Hrůza, Vypsanou Fixu, Rybičky 48, ale i legendu Katapult a plejádu rockové muziky jako Škwor, který strmě stoupá vzhůru po vzoru Kabátů, skupinu Doga, velmi žádaný Traktor, Hentai Corporation nebo punkový Visací Zámek, Zakázaný Ovoce atd… Zahraje i tisícové sály plnící raper MARPO či LIPO.

Na JamFOLKU se objeví i populární Voxel s nováčkem vítězem různých žebříčků Pokáčem, kdy oba představují mladou vlnu folku a ze zavedených jmen zahrají Pavel Dobeš, Samson Lenk, ale i slovenská novinka se zkušenostmi z USA Peter ARISTONE ATD…

Protože je letošní JamRock přeplněný zavedenými kapelami, tak aby se všichni vešli a nebo z důvodů jejich dalších povinností, musí některé skupiny vystoupit už v časných odpoledních hodinách. Pročtěte si proto pozrně program i s časy vystoupení.

JamRock však obohatí i tradiční vystoupení bavičů z pořadu „Na stojáka“, kde se představí některé nové tváře se svým humorem. Samozřejmostí je spousta stánků, barů a afterparty, na které zahraje DJ Láska.

10. výročí láká a tak se dá očekávat, že JamRock bude jedním z největších mejdanů v České republice, zatímco v kraji se již po několik let jedná o největší kulturní akci v roce. Více informací se dovíte na Facebooku a na ofi. stránkách www.jamrock.cz

Jan Pokorný


5.6.2017   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
 

Diskuse ke článku - 10. JamRock - jen to nejžádanější!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.