CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Na letošní MightySounds přijede i Buzerant

Na letošní MightySounds přijede i Buzerant

Klauni, zombies a Buzerant na 13. ročníku MightySounds. Tím se line-up festivalu stal kompletním a všichni fanoušci se mohou těšit na 14.- 16. července, kdy akce v Táboře na letišti Čápův dvůr vypukne.

Program letošního ročníku žánrového festivalu MightySounds se uzavírá, organizátoři ohlašují punkovou třešničku na dortu v podobě klasiky TheAdicts. Tahle britská legenda, jejíž zpěvák má klaunskou vizáž, svou výraznou image staví na kultovním filmu Mechanický pomerančStanleyhoKubricka. Ve stejné sestavěnavíc funguje už od roku 1976.

Kromě toho se na MightySoundsletos vypraví i Petr Čtvrtníček a Leoš Noha s kapelouBuzerant. Podle ohlasů budou jednoznačnými headlinery divadelního stanu Radia 1, který se specializuje na vystoupení na pomezí divadla, hudby a cirkusu. Kromě Buzeranta se na pódiu divadelního stanu předvedou i Kitchen, Jananas, Role nebo cirkus Cink Cink Cirk.

Do line-upu čerstvě přibyli i BananeMetalik, kteří už hezkých pár let šíří po světě gore’n’roll, tedy, jak sama kapela říká, směs hrůzy a rock’n’rollu. Jejich zombie show je potřeba zažít, jedná se o velkolepou hororovou podívanou, na které nechybí ani gore-gotanečnice Sushie.

Kromě nově oznámených jmen na MightySounds letos míří Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Ignite, Acidez, Agnostic Front, Big Mountain, JayatheCat, HentaiCorporation, Sto zvířat, Fast Food Orchestra a řada dalších interpretů, kteří zaručují nejlepší žánrovou party léta.

Informace o programu a o vstupenkách, které je nyní možné pořídit od 1450 Kč, jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 13*

14. – 16. července 2017

Tábor, letiště Čápův dvůr

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

AftermovieMightySounds 2016: https://www.youtube.com/watch?v=9xhl4ludkTY

Oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

 


20.5.2017   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Na letošní MightySounds přijede i Buzerant

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.