CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Divadelni stan na festivalu Mighty Sounds

Divadelni stan na festivalu Mighty SoundsFestival Mighty Sounds, jehož 12. ročník se uskuteční 22. – 24. července na letišti Čápův dvůr v Táboře, není jen unikátní přehlídkou žánrové muziky. Kromě bohatého doprovodného programu nabízí ke shlédnutí i skvělé alternativní divadlo a performance všeho druhu.

"Nazdar jídlo, ahoj pití!" - to je jedna z hitovek Muzikanta Králíčka alias Petra Marka z MIDI LIDI. Koncert Králíčka je naplánovaný společně s muzikanty z kapely Květy. S úspěšnou stand-up show dorazí na Mighty Sounds parta komiků z Underground Comedy, kteří se proslavili na Streamu. Kromě Králíčka se můžete těšit i na sexy zpěvačku Vladivojnu a její crossoverovou kapelu Vladivojsko, na doprovodné dívčí kvarteto Lady Merlot a na Vagyny Dy Praga.

Na festivalu si lze užít i to nejlepší z improligy, freestyle rap od přeborníků ve slam-poetry Metoděje a Dozera, šílené skeče divadelních spolků Arte della Tlampač a Cílená nejistota a špičkové žonglérské vystoupení Honzy Hlavsy z Cirkusu Levitare.

Dramaturgie Divadelního stanu, který nabídne i mnoho dalšího, pokračuje v programové linii, v rámci které se už na Mighty Sounds objevilo mnoho alternativních divadel (Vosto5, Buchty a loutky, Kabaret Caligula, DNO, Depresivní děti, Teatr Novogo Fronta, F.X.Kalba) a také netradiční hudebníci různých žánrů (Mucha, Kapitán Demo, Vlastík Plamínek, Jelení loje, Záviš). Podrobnější informace o nabídce divadla, o programu a o vstupenkách, které je nyní možné pořídit od 1390,- Kč, najdete na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 12*

22. – 24. července 2016

Tábor, letiště Čápův dvůr

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2015

 

 


15.6.2016   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Divadelni stan na festivalu Mighty Sounds

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.