CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

The Valkyrians, Moonshine Howlers, Louty, Serious Tiger, The Beautifuls a Insanity Alert na MS 2016!

The Valkyrians, Moonshine Howlers, Louty, Serious Tiger, The Beautifuls a Insanity Alert na MS 2016!

The Valkyrians (FIN)

Tahle parádní partička z finských luhů a hájů letos roztočí svoje ultimátní ska rocksteady představení v Táboře. Dohromady se dali v roce 2002 a o 4 roky později vydali své debutové album High And Mighty, který se umístilo na 24. příčce v celostátní finské hitparádě. Následovala alba The Beat Of Our Street z roku 2009 a Punkrocksteady z roku 2011, teré bylo albem cover verzí punkových a new wave partiček ze sedmdesátých a osmdesátých let. V současnosti objíždí Evropu se svým novým albem Rock My Soul!

 

the valkyrians

web wiki facebook youtube lastfm myspace twitter

The Moonshine Howlers (CZ)

New Outlaw parta z Prahy je běžným návštěvníkům festivalu Mighty Sounds dobře známá. Parádní mix rock 'n'rollu, country a příbuzných stylů vás odvane na exkurzi po českém i americkém venkově.

moonshine howlers 

facebook bandzone  youtube    lastfm

Insanity Alert (AT)

Starého dobrého thrashe není nikdy dost a v záplavě převažujících žánrů ze šuplíků ska, rock 'n'rollu a punku budou mít alespoň slovenštví kolegové Catastrofy skvělé kámoše do party. Aneb jak Insanity Alert biografie praví : "spit out by humanity, embraced by the devil we're taking this shit to a whole different level"

insanity alert

bandcamp facebook twitter lastfm 

Louty (CZ)

Roudnická parta Louty sice patří k těm mladším kapelám, dohromady se dali teprve v roce 2012, ale v ledasčem kopou prdel svým starším kolegům. Melodický punkrock, tvrdé kytary a parádní písničky a české texty!

louty

facebook  youtube banzone

The Beautifuls (CZ)

Sedlčanský kvartet se představí se svým rockabilly a rock'n'rollem, u kterého se místy nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Kluci se dali dohromady teprve před dvěma lety, tedy další mladá krev, roztočí hvězdná kola na Lucky Hazard stage!

the beautifulls

banzone facebook   

Serious Tiger (CH)

Pod tímto tajemným jménem se neskrývá nikdo jinej než kytarista a zpěvák Hasu z The Peacocks, který se po vzoru jeho předchůdců z minulých ročníků, jako je Russ Rankin z Only Crime/Good Ridance, Vic Ruggiero z The Slackers, hoši z NYSJE nebo Justin Sane se Seanem Whelanem z Antiflag, předvede se svou akustickou šou, kterou uzavře celý letošní večírek! Určitě vydržte až na úplný konec, protože tohle bude opět legendární!

 


31.5.2016   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - The Valkyrians, Moonshine Howlers, Louty, Serious Tiger, The Beautifuls a Insanity Alert na MS 2016!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.