CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Noise Cave na Žižkovské Noci! 19.3. Rybanaruby

Noise Cave na Žižkovské Noci! 19.3. RybanarubyExperimentální a noisová scéna poprvé na Žižkovské Noci! Asi jste loni hodně zlobili:-)

Pravěk Noise Section ve spolupráci s Raw Zine, The Prostory Revival a Rybounaruby si pro vás připraví skutečný výkvět sonických mučitelů, kteří se vám pošťourají v lebce tak, jak jste to ještě nezažili! Většina (možná všechna) vystoupení budou mít audiovizuální podobu, připravuje se rovněž kompilační kazeta v režii Žižkovské Noci, na níž najdete všechny níže zahrnuté lobotomizátory!

Šestý ročník multižánrového festivalu Žižkovská Noc nabídne ve dnech 17. až 19. března 2016 přes šedesát scén v klubech, divadlech, kavárnách, hospodách i galeriích. Těšte se na obsáhlý program, který bude zahrnovat přes tři stovky interpretů z celého světa. A jako vždy za minimální vstupné na celý festival!

http://zizkovskanoc.net

Zažij město v plamenech!

Make noise, not musick!

Vystoupí:

Kikiriki (experimental noise Slovenia)

http://kikiriki.bandcamp.com/

One-woman noise band ze slovinského Mariboru přichází s originální směsicí elektronické syntetické psychedelie a zároveň neústupného audioterorismu. Kikiriki se svým hlukovým domečkem na roztékající se panenky navštívila již bezpočet squatů a alternativních prostorů, v Praze to však bude premiéra, tak se těšte!

Eine Stunde Merzbauten (industrial noise revival 666, ex Napalmed)

http://bandzone.cz/merzbauten

https://www.youtube.com/watch?v=dgEcigfKDks

Jako Fénix z hromady oškvařeného kovu povstal tento revival band, jenž je zároveň postrachem každé poklidné zábavy. Industriálně hlukový revival v šestisetšedesátišesti obrazech hravě kombinuje surové mlácení kovů s citem pro akustické nástroje. Čekejte, co chcete, ale stejně dostanete něco jiného!

Astrální Hlemýžď (esoterická lobotomie)

http://bandzone.cz/astralnihlemyzd

Název napovídá velmi mnoho a ono toho tam taky velmi mnoho je. Kompozice Astrálního Hlemýždě se nesou na pomezí neuvěřitelného množství žánrů a poloh, od elektroniky, ambientu, vážné hudby, musique concrète, swingu až po psychedelický noise. Jedno je ale jisté – tóny i netóny se vám pošťourají v mozkovně natolik, že budete mít následky!

Uncle Grasha's Flying Circus+ Cry of Humans (noisy apocalypse)

http://bandzone.cz/ugflyingcircus

http://rawezin.wgz.cz/rubriky/news/the-nobody-cry-of-humans

Kdo kdy potkal maskované jeptišky libující si ve světových diktátorech, ten ví, že hudba skončila na Vražedných polích. Před vrstevnatými hlukovými sekvencemi tohoto einsatz koNuNda prostě neutečete, budete se cítit, jako by se na vás řítilo 500 vlaků naložených tanky. Jeptišky navíc posílí hlukový strážce červeného tlačítka apokalypsy Cry of Humans! A plakat budete, to si pište!

The Prostory Revival (rave, noise, poetry)

https://soundcloud.com/acidacid

Improvizační jednotka - básníci bez hranic. Feťáká muzika. Teď můžeš všechno. Teď jsi skutečně dospěl. Ta kaše je studená, ale táborák hřeje. Padá atom něco si přej. Kouříme čaje a šalvěj a opět házíme vše do koše. Tato země není naše a nebude to ani ta příští. Padá atom, něco si přej. Slunce je čaroděj a ty měsíc co tone v rybníku. Chytám tě za ruku. Změnila se v rybu. Tak strašně ráda stárnu.

Petr Ferenc (workshop)

http://www.phaerentz.com/p/about.html

Noisový umělec známý jako Phaerentz, šéfredaktor magazínu Hisvoice a pořadatel pravidelné hlukové session Wakushoppu je zároveň specialista na hru na defektní přehrávače s defektními přehrávači. Když přijdete včas, tak vás zasvětí do mnohých tajemství, jak poskládat defektní písničku!

Dekorace by Markar

https://www.facebook.com/events/765991626864463/

Of. event Žižkovské Noci:

https://www.facebook.com/events/939845506085993/

Další program Pravěku na ŽN:

HROMTOM AND VLADAJSOUCNA VYVÁDĚJÍ, Žižkovský tunel a bar Hus23, čtvrtek 17.3.:

https://www.facebook.com/events/165155203866015/

Autorský večer UG sdružení Pravěk v rámci Žižkovské Noci!, pátek 18.3. v Salé:

https://www.facebook.com/events/510564802447887/

http://www.pravek.eu/

http://praveknoisesection.blogspot.cz/

http://rawezin.wgz.cz/

https://www.facebook.com/klub.rybanaruby?fref=tl_fr_box&pnref=lhc.friends

 


25.2.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Noise Cave na Žižkovské Noci! 19.3. Rybanaruby

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.