CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Vychází druhé vydání knihy HNF

Vychází druhé vydání knihy HNF

Vychází druhé vydání knihy HNF – Příběh punkové legendy

Nečekaný zájem vzbudilo vydání limitované edice knihy HNF – příběh punkové legendy, vydané u příležitosti 30. výročí založení této kapely. Autor Petr Štěpán ji vydal sám vlastním nákladem. Zájem o knihu byl tak nečekaný, že fanoušci rozebrali první vydání během necelých tří týdnů. Přetrvávající zájem o titul dal vzniknout druhému vydání. Tentokráte však knihu HNF vydává vydavatelství Cecek Records. Zde je kniha nadále vdistribuci.

Text druhého vydání je nezměněn. V detailech a tiráži knihy nepatrně doplněn. Grafické zpracování i dobové fotografie zůstávají rovněž součástí druhého vydání.

K obsahu knihy:

Volnou formou vyprávěný příběh této legendární punkové skupiny, nás nechává nahlédnout do zákulisí událostí, které předcházely vzniku HNF, přes její vývoj, tvorbu, nahrávky, koncerty, vzestupy a pády až po rozpad a zánik skupiny. Kniha obsahuje množství autorových zážitků a osobních vzpomínek, z nichž drtivá většina je v této knize publikována vůbec poprvé.

Čtivou formou tím zároveň předkládá svědectví o životě nejen v punkové komunitě, ale též o době, kultuře a společnosti před pádem komunistického režimu. Naprostým unikátem knihy je komplet všech textů písní HNF, které jsou doplněny množstvím autentických dobových fotografií z celé éry skupiny pořízené v letech 1985 – 1988.

Cena knihy je 299,-Kč. + poštovné. Objednávejte: mailem na: bravogril@seznam.cz, Tel. či formou SMS na: 777905594 Jakub. Info brzy na: www.cecek.com

 


8.2.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Vychází druhé vydání knihy HNF

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.