CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Multižánrový charitativní festival NAFEST 2014

Multižánrový charitativní festival NAFEST 2014

Multižánrový a multikulturní hudební festival s názvem NAFEST 2014, který se uskuteční od 14. 8. – 16. 8. 2014 v Chlumci u Ústí nad Labem nabídne mix mnoha žánrů. Dle hlavního organizátora „…můžete očekávat smršť rocku, hip hopu, reggae, punku, metalu a elektronické muziky“, sdělil Tomáš Hart. Na hlavním podiu vystoupí kapely, jako jsou Delik, YZO Gang, Haha Crew, Robin Zoot, Faces are fiction nebo MessenJah. Na vedlejším podiu Labelu de Mimo pak můžete očekávat  Ollie Torr, Basscoffee, Dj Sony, Dj Travis a další.

Nafest 2014 spolupracuje s Oblastní charitou v Ústí nad Labem a veškerý výtěžek bude použit na konkrétní projekty například zooterapie realizované Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. , dále příspěvek na interaktivní tabuli pro speciální MŠ a pomoc Dobrovolnickému centru v projektu víkendovky pro znevýhodněné děti a dobrovolníky.

Součástí festivalové zábavy bude i bohatý doprovodný program Kousr chill out zona s mini rampou, bubeník z Keni, Mali, karibský bar mini U rampa. Soutěživci ve stolním fotbálku, joju budou mít o zábavu postaráno. Nebude chybět ani čajový koutek, módní přehlídka, taneční vystoupení a fire show. K tomu všemu STANOVÉ MĚSTEČKO ZDARMA a VSTUPNÉ RYZE DOBROVOLNÉ.

Bližší informace naleznete:
www.nafest.info
https://www.facebook.com/NAFESTCZ

https://www.facebook.com/events/305278939647529/

 


27.7.2014   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Multižánrový charitativní festival NAFEST 2014

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.