je punkerka a anarchistka nebo neni?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / K zamyšlení / je punkerka a anarchistka nebo neni?

Založila sisinka010 poslat vzkaz
Dobrý den,mám dve kamaradky.Jedna je veliká anarchistka,poslouchá rock,metal a punkové skupiny.Ta druhá byla normalni,ale ted chce byt taky anarchistka.Porad posloucha Justina Biebera a One Direction,ale tacala poslouchat taky punk.Jenze ted se obe hadaji,protože jedna tvrdi,že anarchisti poslouchaji jenom metal,rock a hlavne punk a ta druha tvrdi,že muzou poslouchat co chteji,klidne i Biebera.Já nejsem anarchistka a neposloucham punk,takže o tom nic nevim.Pomužete mi prosim?Ktera ma pravdu?
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Žába
Žába - 29.12.2012 18:33

AnikeVestifex: No bacha, tady u nás je to opovrhované a out :D Jsem si na triko jednou tak z nudy vyšvihla áčko v kroužku, pak se šla do města najíst a minimálně pět lidí se mi buďto vysmálo, nebo jsem za zády slyšela "Ježiš, zase nějaká satanistka nebo co...". Nevím proč, ale tenhle pocit mi neuvěřitelně lichotí, cítit jak to někomu vadí, než když o mě někdo řekne "Páni, ta má skvělej styl!"...

Jinak až jednou slečny dospějí a opravdu pochopí co je punk, anarchie, tak se přestanou hádat a samy pochopí, co jsou :)

 
AnikeVestifex
AnikeVestifex - 27.12.2012 22:02

Tvůj komentář je přesnej :)
Já co znám áčkaře.. a není jich málo..tak většinou šli přes punk /a nebo jsou ještě pankáči/.. Tudíž punk byl většinou mezikrok a nebo tak.. Kvůli textům, přístupu k životu..
Ale co znám áčkaře, tak většinou squattujou nebo prostě žijou různej alternativní život.. Biebra určitě neposlouchaj.
Mám z toho pocit, že chce bejt slečna jen "hustá"..Protože mít áčko na bundě je dneska in :P

 
lotta
lotta - 1.12.2012 10:17

... ale něco bych si k tomu řekla..podle mě je důležitý vědět co je anarchie (její hlavní myšlenka). vyzdvihla bych jednu, která se té tvé kamarádky asi týká nejvíc a to je to, že k anarchii podle mého názoru patří diskriminace konzumu..a Justin Bieber je podle mě konzumní a komerční..