BORSKÝ PANK

BORSKÝ PANKZvážení, dovolujem si zveřejnit pozvánku na plážovou punk-rock akci na sklonku léta. BORSKÝ PANK je vo tom, že se prostě lidi nehodláme smířit s tím, že postupně vymýráme.

Kdo?

No prostě my. Svobodný lidi, co se nenechají zotročit systémovou mrdkou a nekašlou na to, že nepodporováním jistých věcí se sice to vokolo už asi moc nezmění, ale zato vevnitř to zůstane po našem.

hrají:

ANOTHER WORLD, THEMPTINESS, LET´S GO, UBOŽÁK, P.V.A. a TARAS BULLBA

a kdeže to má bejt??

V sobotu 14.9. 2013 PLZEŇ - Borská přehrada "NA BEACHI" /pro kolaře, pěšáky a káraře je to ten první starej sjezd k vodě před Liticema, když za ten druhej považuješ ten, co je do Škoda parku. Prostě furt po Klatovskej až na konec - jinak jezdí tam taky autobus 21 a zpátky N4/

Začínáme nejdýl v 18:00, ale přijďte dřív - Na Beachi je supr místo voplocený bambusem, kerej při slunci vrhá skvělej stín. Mají tam vege/vegan žrádlo, domácí citronádu, beach-volejbalový hřiště..V případě deště (kerej nebude!!), je k dispozici stan, co zastřeší.

Psi by tenhle randál asi rozdejchali, děti to snad taky může bavit.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::BANDINFO::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

ANOTHER WORLD je poměrně nová kapela lidí z GONZALES ARA, DEMÖRALYZÉR nebo TARASOVO MIKROBY. Zatím toho moc nenahráli, takže se necháme překvapit.

THEMPTINESS v Plzni jistě netřeba představovat. Country/noise-postpunk. Jejich loňská stejnojmenná LP deska se sice neprodává tak dobře jako Tomáš Klus, ale i tak sklidila pochvalnou recenzi.  Poslechni si jí na www.bandzone.cz/themptines

LET´S GO jsou bandjamínek celýho meetingu. Melodickej punk-rock s českými, lehce poetickými, texty vod Budějovic. Na http://bandzone.cz/theletsgo mají k poslechu pár šlapavejch, krátkejch songů.

UBOŽÁK je supr kapela se členy SUNSTROKE, hrající pomalej a depresivní, neurotickej hardcore. Jejich hudba má v sobě cosi zvláštního a nadčasovýho. http://ubozak.bandcamp.com/

P.V.A.  - to je letitá plzeňská tutovka na poli technickýho melo-punku se skvělými texty. Vloni jim vyšla reedice druhýho alba PORUCHY VITÁLNÍ AKTIVITY, co kdysi ovlivnilo nejednoho člověka a dodnes má, co říct. Mají i bendzoun.

TARAS BULLBA na BEACHi pokřtí novej song, kterej navazuje na jejich letošní NOSTALGIi. Hitovej power-pop/punk pro všechny se srdcem ve svym prostředí. www.bandzone.cz/tarasbullba ; www.tarasbullba.bandcamp.com

 


30.8.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - BORSKÝ PANK

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.