Rozhovor se SPOTS

rozhovor se SPOTS

Ve čtvrtek 19.9 od 19:00 . bude strahovská Sedmička v Praze zase patřit hardcore & punku té nejvyšší kvality. Krom nestárnoucích Vice Squada nasranech Dogsflesh zahrají anarchopunkeři SPOTS, kteří mají celou akci na svědomí. Trošku víc o Beki Bondage a jak se švédsky řeknou "uřízlý koule" prozradil klávesák SPOTS Harry : 


Čau Harry! Vice Squad a ještě k tomu na Sedmičce, to asi nepotřebuje další komentáře. Ale i tak... Jak se to celé událo? Probudil jsi se z vopice a řekl si "hele, pozvu zrovna tuhle legendu"?


Ahoj, bylo to čistě náhodné. Jsem opět projížděl koncertama na internetu, kam bych se moch jít podívat ...a najednou vidim , že do Čech na minitour jedou Dogsflesh, skákal sem radostí do stropu. A pak vidím , že i Vice Squad, které mám taky hodně rád. Tušil jsem , že by nikdo tyhle dvě kapely najednou neudělal, a zároveň mi v Praze nějak chyběla zase pořádná punková akce. Tak se to nějak seběhlo, haha.


Co Beki Bondage? Těšíš se nějak extra na osobnější setkání s touhle punkovou princeznou? V sestavě Vice Squad je jediná od začátku, tak toho bude mít asi hodně za sebou! 

V životě mě nenapadlo , že bych s touhle (teď už) punkovou královnou někdy hrál nebo dělal akci. Určitě se těším,  tak snad bude mít chvíli čas si pokecat s takovým joudou, jako já :-)

Asi ti jsou Vice Squad málo, když jsi k nim pozval i Dogsflesh? Ty je asi máš hodně rád, že? Jak by jsi mladší punx nalákal na tenhle syrovější punk alá 82? 

Dogsflesh jsou pro mě srdeční záležitostí. Úplně poprvý jsem je slyšel na mém prvním Antifestu. Pak sem je ještě parkrát viděl, ale dlouho tu nehráli. Pokud máš rád kapely z druhý vlny punku, pořádnou dávku hardcore punku a už si někdy poslouchal Discharge, GBH, nebo The Exploited, tak Dogsflesh potěší. A ani nevíš jak a setkáš se při stage divingu se stropem strahovský Sedmičky :-) 

Celej ten čtvrteční večer na Sedmičce otevře tvoje kapela SPOTS. Přežili jste tohle parný léto? Jak někoho vlastně napadlo do syrovýho hc/punku přidat klávesy? To jsem slyšel snad jen u nějakýho intra Purgenu...

Divím se, ale přežili. Byli jsme rozlezlý po různých koutech světa, až jsme se sešli na podiu na Pod Paparou a předvedli tu ostudu co jsme tam zahráli :-) (poznámka: SPOTS hráli jako poslední kapela v programu cca od 03:30..). Klávesy tenkrát napadly v roce 2000 našeho ex zpěváka Jardu. S kamarádem Jendou si doma jamovali až je napadlo , že by to s těmi klávesami zkusili. A zůstali v kapele až dodnes. 

A na závěr - celá akce je prezentovaná jako "Klipp Kuken presents". Má to nějaký hlubší podtext?
Přemýšlel sem pod jakou hlavičkou pořádat koncerty. Tenkrát s Kamilákem a Kristou jsem byli ve Švédsku a všude bylo napsaný a namalovaný "Klipp Kuken" . Tak nás hrozně zajímalo co to znamená. V překladu to je "ustřihnout pánské genitálie". Krásnej název, ne? 
Každopádně budu rád , když se přijdete podívat 19.9. na strahovskou Sedmičku. Slyšet pár fláků od nás, zapařit na Dogsflesh a poslouchat půvabnou Beki stojí za ten zážitek!

čtvrtek 19.9 - 19:00 - klub 007 Strahov VICE SQUAD (uk), Dogsflesh(uk), SPOTS(cz)

FB : https://www.facebook.com/events/151258255070639/

 

 


10.9.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
 

Diskuse ke článku - Rozhovor se SPOTS

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.