Minirozhovory s Ocelovými Ptáky - Yaris

Minirozhovor s Ocelovými Ptáky - Yaris

Ahoj Yaris! Tak co ty, jak se žije v novém roce? Konec světa nenastal, tak si doufám řádně užíváš:)

Ahoj, jak říkáš, konec světa nenastal, zvlášť když sem v ten den slavil svoje skorokulatiny, takže sem čekal, co přijde, jestli se opět ráno vzbudím s kocovinou jako kráva nebo mě už nic bolet nebude.. nastala bohužel ta první možnost:) V novém roce všechno po starém, moc práce, málo zábavy, o to víc se těším zase na koncertní pódia, což je pro mě tak trochu relax.

 

Již tento týden startuje vaše společné turné s kapelou Totální Nasazení, jde vlastně o opakování loňska, tak jak se na opětovnou spolupráci těšíš?

S klukama z Totáčů sme od loňska zůstali v kontaktu a vídali se na dalších koncertech i festivalech. Je s nima prdel, takže sme si řekli proč to nezopakovat. Loni sme vydávali desku my, teď je řada na nich a už teď vím, že zas bude na co vzpomínat:)

 

Chystáte na turné nějaké novinky pro fanoušky? Něco speciálního, či třeba jiný playlist?

Novinek pár určitě bude. Asi po 2 měsících sme se dokopali ke zkoušce, takže samozřejmostí je nový playlist, představíme něco ze starší tvorby, co sme snad ani nikdy nehráli, pro fanoušky je hotový nový intro, na koncerty přivezem taky nějaký nový merchandise, takže určitě je na co se těšit.

 

Z osobní zkušenosti vím, že se loňské turné vydařilo, hoď také do placu nějakou perličku ze společného tour, něco pro bulvárek:)

Naše alkoholový excesy nikoho předpokládám už asi nepřekvapí, ale zjistili sme například, že přijet na koncert o tři hodiny pozdě je vlastně promo, že náš bývalý řidič umí lámat stromy na potkání (sme zvědaví, co předvede ten nový), že P.P.Cvok by si neměl dávat s nikým páku a že sním letos neoslavíme narozky (loni

to stálo opravdu za to), páč jeho narozky padly na víkendovou pauzu. Všechno ostatní je samozřejmě pod přísnou cenzurou:)

 

Zeptám se tě stejně jako P.P.Cvoka, je nějaké místo kam se speciálně těšíš, nebo kde to bývá naopak slabší a letos doufáš v prolomení ledů?

Je hodně míst, kam sme se s ovocem ještě nepodívali jako například Rokycany, Domažlice, Jindřichův Hradec, Krnov nebo Český Krumlov kde to vypadá, že máme hodně příznivců. Jinak moje sympatie budou mít určitě slovenský koncerty, podívám do rodných končin a taky osvědčený kluby Žluťák v Pardubicích, jistebnický KáDéčko nebo brněnský Metro Music Bar budou určitě dobrý. V Brně máme spoustu známých, takže to vidím zase až do rána:). A co se týká slabších míst, asi to bude znít hodně namyšleně, ale myslím, že nebudou, v tomhle složení to určitě nehrozí a o zábavu bude postaráno:) A pokud ne, tak jak by řek Sváťa z TN, „dáme Jacka ať víme co nás čeká“.

 

Mimo koncertování, chystá kapela pro letošek nějaké novinky? Hovořilo se o dalšim singlu, či možná i další desce...? Prozraď více:)

V plánu je další singl a další klip, ale zatím sami nevíme, kdy pozná světlo světa. Doufejme, že to bude do konce léta, kdy začne podzimní tour a zakázanÝovoce se nejspíš podívají pořádně někam za hranice. Jinak na další desku se můžeme všichni těšit až příští rok, naše dvouletky jsou prostě daný.  

Ok, děkuji ti přeji hodně zdaru!

Taky díky, měj se fajn a doufám, že se všichni potkáme v rámci tour, naši oceloví ptáci jsou ready:)

 

Lord.Alex


13.2.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,6
nic moc 3,6
 

Diskuse ke článku - Minirozhovory s Ocelovými Ptáky - Yaris

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.