Rozhovor: Propaganda ( crust punx - Sázava )

Rozhovor: Propaganda ( crust punx - Sázava )

Propaganda ( crust punx - Sázava ) http://bandzone.cz/propaganda
Crust punx ze Sázavy za sebou maj více než 8 let fungování a nasranýho crustu... Co zajímavého a nového se u Propagandy  děje s gustem sdělil zpěvák Marek.

 


Čau! Letos to bude 8 let, co Propaganda existuje, což je už pěkné číslo... Co vás drží nejvíc pohromadě?

Čau! Kapela hraje okolo osmi let, jen musím upozornit na to, že kvůli změně mýho hlasu se rok pauzovalo. Občas se dost serem, lezem si na nervy, ale to je normální. Pohromadě nás drží chuť hrát, užívat si muziku, koncerty, místa a hlavně - kámoši! S každym novým songem máme lepší a lepší pocit, a o to jde. Na konci května jdeme konečně do studia natočit vály na vinyl, kterej by měl vyjít pod Phobia records !

Jak jste se dostali zrovna ke crustu a hardcore punku? Kolik vám bylo let :) ?

Ke crustu jsme se dostali opravdu brzo, vzpomínám si na to, jak jsem šel ráno na základku na první stupeň a v uších mi hrály Tragedy, stejně tak to i měl Kuba(basa). K týhle totálně nasraný muzice nás přivedl bubeník David. Pak už se to jen vezlo, Davidovi se rozpadla kapela a on neměl nikoho jinýho, Kuba si vzal basu,j á mikrofon. Později se k nám přidal Karlos na kejtru a v týhle sestavě hrajeme pořád.

Kde teď budete hrát? Těšíte se na nějaké akce?

Na každou akci se těšíme. Občas to předem vypadá jak průser, ale nakonec to končívá stejně..... na baru :) Ted nás čeká kocert ve Zruči nad Sázavou v Pallasitu ,myslim, že se jedná o docela kultovní místo hehe! Dál pak Against the stream fest v Nekoři,na ten jsme dost zvědaví!

Máte v kapele i jednotlivě velké hudebí sny? Třeba si zahrát na nějakém speciálním místě nebo s legendou žánru?

V poslední době se nám některý "sny" plněj, máme víc projektů, pomalej psychadelic i švédopal. Bez kapel už by to ani nešlo. Určitě by jsme chtěli jet evrposký tour, v plánu už bylo se zdravotníkama ze Sanitar, ale nakonec to nevyšlo. Snad brzo vyrazíme. Já osobně bych si chtěl zahrát na Köpi v Berlíně, skvělý místo, kamarádský lidi! (pozn.aut. : Köpi je legendární squat a kulturní centrum) 

Co scéna v ČR? Pozorujete za ty léta v crustu nějaké trendy nebo změny?

Nevim, co o český scéně říct....poslední dobou se nám zdá že je dost "překapelováno". Projekt, kterej mě teď bezesporu nejvíc  baví je March of the hordes (http://bandzone.cz/marchofthehordes)  - skvělej metloš ve starým švédskym stylu, hluboký krákorání, podlazenost a boss heavy metal! Originalita mezi kvantem kopírek! prostě palba!

Díky za rozhovor - Ať to hraje !
Díky - still crust! 


16.5.2012   Rubrika: Rozhovory   |   Komentářů: 1   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,4
PUNK 1,4
 

Diskuse ke článku - Rozhovor: Propaganda ( crust punx - Sázava )

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Berny
Berny - 21.5.2012 13:09

Kapela hraje okolo osmY let?smajlik - 1smajlik - 1 Dobré, dobré...